Zabiegi estetyczne dla kobiet po porodzie

Jak wrócić do dawnej sylwetki po porodzie? Wydaje się, że udaje się to wszystkim mamom, tylko nie nam. Postaram się dokonać przeglądu możliwych do zastosowania i skutecznych terapii, które mogą być pomocne w odzyskaniu sylwetki sprzed ciąży.

W poprzednim artykule omawialiśmy, dlaczego tak trudno jest wrócić do dawnej sylwetki po porodzie, co stoi na przeszkodzie odzyskania dawnej wagi czy wyglądu. W tym zajmiemy się zabiegami, które pomogą nam przyspieszyć odzyskiwanie wcześniejszego wyglądu.

Uwaga nasza kieruje się ku technologiom, zabiegom, urządzeniom, które mogą zintensyfikować procesy regeneracyjne organizmu i przyspieszyć osiągnięcie pożądanej sylwetki.

Zabiegi nieinwazyjne

Co mogą zaproponować kobietom po ciąży współczesne gabinety medycyny estetycznej i salony kosmetyczne? Jakie zabiegi i technologie będą najbardziej użyteczne, a jakie napotykać będą na ograniczenia lub będą w ogóle nieskuteczne? Dokonajmy przeglądu możliwych wariantów.

Elektrostymulacja (biostymulacja)

Jedna z najstarszych technologii obecnych w medycynie estetycznej i kosmetyce. Wielu osobom nie kojarzy się dobrze – wydaje im się, że to zabieg bolesny i niekonieczne produktywny. Ja jednak chciałbym zdecydowanie polecić terapie oparte o elektrostymulację (choć warto poszukać urządzenia dobrej jakości). Jakie zalety ma elektrostymulacja dla kobiet po ciąży?

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ