Dlaczego kobiety nie przepadają za seksem oralnym

Seks oralny stanowi marzenie milionów mężczyzn na całym świecie. Faceci po prostu uwielbiają miłość francuską, podczas gdy panie kręcą na nią głową. Dlaczego kobiety nie przepadają za seksem oralnym?

Poniżenie

Niektóre kobiety boją się, że podczas seksu oralnego mężczyzna będzie próbował je poniżać i upokarzać tak, jak to się często dzieje na filmach pornograficznych. Faceci się ich za dużo naoglądali, więc obawiamy się klapsów, ciągnięcia za włosy, podduszania, zbyt mocnego napierania na gardło.

Ryzyko chorób

Poza tym większość mężczyzn nie tylko oczekuje oralu, ale też chce, by lodzik był bez gumki. A to już budzi obawy kobiet natury zdrowotnej. Podczas seksu oralnego można zarazić się szeregiem chorób przenoszonych drogą płciową, w tym HIV, HCV, HPV, rzeżączką, chlamydią i kiłą. Często nie mamy pewności, czy mężczyzna nie ma przypadkowych kontaktów seksualnych. Tymczasem wystarczy, że choć jedna kobieta robiła mu loda bez gumki, a sama była zarażona np. kiłą.  Aby była jasność, kobieta nie chce też uprawiać seksu oralnego bez zabezpieczenia w drugą stronę, gdy ona jest stroną bierną, bo ryzyko zakażenia także istnieje.

Mężczyzna lubi ciągnąć za włosy

Faceci podczas oralu uwielbiają ciągnąć kobiety za włosy, czego my nienawidzimy. Nie po to dbamy o swoje pukle, wcieramy w nie olejki, kupujemy gumki sprężynki, drogie odżywki etc., aby on nas za nie ciągnął i wyrywał włosy.

Mężczyźni chcą wytrysku w ustach

To fantazja większości mężczyzn, a kobiety nie chcą połykać spermy, gdyż jest to dla nich duży dyskomfort. Nie do końca im też odpowiada druga z fantazji, czyli wytrysk na piersi. Ogólnie nie rozumiemy facetów, jeśli chodzi o tego rodzaju fascynacje erotyczne.

Zbyt mocny napór na gardło

Boimy się, że mężczyzna będzie chciał głębokich pieszczot oralnych i wywoła u nas odruch wymiotny oraz paniczny lęk przed zadławieniem. To zdecydowanie nie jest bajka większości z nas.

Higiena intymna

Panowie nie zawsze przed seksem pamiętają, aby się dokładnie podmyć albo robią to niestarannie.  W rezultacie mamy opór przed pieszczeniem męskiego penisa, gdy wiemy, że facet przed chwilą oddawał mocz w toalecie.