Urodziłyśmy się w czasach, w których seks był tematem tabu. Konserwatywne matki bardzo rzadko poruszały kwestie dotyczące dojrzewania i współżycia, nie mówiąc już o osiąganiu satysfakcji seksualnej.

Bardzo często odczuwamy frustrację z tego powodu. Czujemy, że w relacjach intymnych z naszym partnerem coś zgrzyta, jednak przymykamy na to oko, licząc po cichu, ze problem rozwiąże się sam. Niestety tak nie będzie. Zwlekanie pogorszy tylko sprawę.

Nuda w sypialni?

Temperatura w waszej sypialni znacząco spadła. Wszystko co robicie jest rutynowe i mechaniczne, podczas gdy Tobie marzy się powrót do dawnych uniesień. Co zrobić w takiej sytuacji?

Wiedz, że poszczególne rodzaje stymulacji seksualnej po czasie przestają być tak skuteczne jak do tej pory. Jeśli więc przez kilka lat wasze zbliżenia wyglądały tak samo – ta sama gra wstępna, pozycja i zakończenie – nie dziw się, że na myśl o seksie odczuwasz lekkie znużenie. Warto więc rozważyć otwarcie się na różne nowe propozycje.

Seks oralny

Nazywany również jest miłością francuską. To forma stosunku seksualnego, polegająca na stymulacji narządów płciowych partnera za pomocą ust i języka. W ten sposób łatwo doprowadzić ukochana osobę do orgazmu. Znaczna cześć osób wykorzystuje ja podczas gry wstępnej lub w przypadku gdy niemożliwe jest odbycie pełnego stosunku np. po operacji. Ten typ pieszczot gwarantuje ogromne doznania zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.