Swiat-marzen-zakupoholiczki

Rebeka Bloomwood ‒ właścicielka imponującej szafy pełnej modowych must-have sezonu zawodowo zajmująca się pisaniem porad na temat gospodarnego wydawania pieniędzy. Ulubione zajęcie: zakupy. Ale jak oddawać się swojej pasji, gdy dochody liche, a na koncie nieustanny debet? Zwiększyć zarobki? Trudne. Zmniejszyć wydatki? Niemożliwe. A bank wysyła coraz to więcej monitów…

Czy Becky wydostanie się z tego zaklętego kręgu? Czy znajdzie miłość? I czy odzyska kontrolę nad swoją kartą kredytową? Przezabawna historia o zwariowanej trzydziestolatce.

Jeśli zaintrygował cię opis powieści „Świat marzeń zakupoholiczki”, już dziś weź udział w naszym konkursie! Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Sonia Draga mamy do rozdania 4 egzemplarze tej niezwykłej książki. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy dokończyć poniższe zdanie.

„Ludzie popadają w zakupoholizm, ponieważ…”

Odpowiedzi prosimy przesyłać do 29.06.2015 do godz. 23:59 na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród nadesłanych wypowiedzi Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 powieści Sophie Kinsella „Świat marzeń zakupoholiczki” jest Wydawnictwo Sonia Draga.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu tygodnia od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany