kosmetyczka-muszla-koronka

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, z kilku bardzo ciepłych dni mogłyśmy się już nawet cieszyć w czerwcu. Makijaż, który nosimy na sobie podczas wakacji różni się nieznacznie od tego, który nakładamy w zimie, czy na wiosnę. Dzięki uprzejmości marki Golden Rose  każda z Was może mieć okazję do wykorzystania nowych kosmetyków  podczas wykonywania letniego makijażu. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania są trzy zestawy kosmetyków.

Jeśli zależy nam na ładnym wyglądzie musimy pamiętać o tym, aby zawsze korzystać z wysokiej jakości kosmetyków kolorowych.  Właśnie do takich należą produkty marki Golden Rose, w które można wygrać na naszym konkursie organizowanym wspólnie z tą marka kosmetyczną.  Z ich pomocą możemy wyczarować wiele ciekawych makijaży. W  konkursie można wygrać trzy zestawy zawierające cztery kosmetyki oraz jedną kosmetyczkę. W skład każdego z pakietów wchodzą następujące produkty:

Dream Eyes Eyeliner – trwała kredka do oczu.

Długotrwała i wodoodporna kredka do oczu o bardzo miękkiej strukturze, dostępna w 27 kolorach.

W naszym konkursie do wygrania są trzy odcienie tej kredki, w każdym zestawie znajduje się jedna czarna, jedna beżowa oraz jedna kolorowa kredka.

kredki-golden-rose

Silky Touch Pearl Eyeshadow – Perłowy cień do powiek.

Cienie mają perłowe wykończenie oraz jedwabistą i wyjątkowo miękką konsystencję, która pozwala łatwo rozprowadzać je na powiekach i tonować w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Cienie nie osypują się, nie odkładają w załamaniach powiek i wyjątkowo długo utrzymują się we właściwym miejscu.

silky-touch-pearl-eyeshadow

Koronkowa kosmetyczka

kosmetyczka-muszla-koronka

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków należy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe.

Opisz w kilku zdaniach propozycję idealnego letniego makijażu przy użyciu kosmetyków marki Golden Rose.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 05.07.2015, do godziny 23.59. Prosimy przesyłać odpowiedzi na adres mailowy konkurs@menopauza.pl.

Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu.

1) Spośród nadesłanych wypowiedzi Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – trzech zestawów kosmetyków do makijażu oczu jest Golden Rose.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu tygodnia od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu DojrzalaKobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Artykuł sponsorowany