on pytania intymne

Profesor Zbigniew Lew-Starowicz jest najpopularniejszym polskim seksuologiem, który często przybliża nam tematykę dziedziny stanowiącej jego zawód. Rozmowy z Krystyną Romanowską zaowocowały już powstaniem wielu wartościowych poradników. Każdy z nich charakteryzuje się tym, iż został napisany przystępnym językiem. Właśnie nakładem Wydawnictwa Czerwone i Czarne ukazała się najnowsza książka pt. On. Pytania intymne. Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Męska seksualność – jak wygląda w rzeczywistości?

Mężczyzna teoretycznie jest znacznie prostszy w obsłudze niż przeciętna kobieta. Okazuje się jednak, że płeć piękna często nie potrafi go zrozumieć. Choć posiadamy taki sam potencjał intelektualny, do pewnych kwestii podchodzimy w zupełnie inny sposób. Zbigniew Lew-Starowicz przybliża kobietom męską seksualność, czasem przy tym wprawiając nas w konsternację. Czego dowiemy się z poradnika On. Pytania intymne?

Męskie strefy erogenne – gdzie je znajdziemy?

Natura okazała się dużo łaskawsza dla kobiet, to właśnie my mamy bardzo wrażliwą skórę, posiadamy też więcej stref erogennych niż mężczyźni. Swojemu partnerowi największą przyjemność sprawisz, gdy zaczniesz pieścić jego penisa, mosznę i jądra. To trzy główne męskie strefy erogenne, przy czym kobiety często ograniczają się tylko do pierwszej z nich. Tymczasem nie należy traktować moszny i jąder po macoszemu, trzeba nauczyć się je pieścić w delikatny sposób, aby nie sprawiać bólu swojemu kochankowi. Mężczyźnie możesz sprawić przyjemność, pieszcząc też jego sutki i przestrzeń wzdłuż kręgosłupa. Kontrowersyjną strefą erogenną jest prostata. Mężczyźni wstydzą się przyjemności czerpanej ze stymulacji tej strefy erogennej, bowiem znajduje się ona w bliskim sąsiedztwie odbytu. To już zaczyna pachnieć seksem analnym i homoseksualizmem. Zresztą wiele kobiet też łączy ze sobą te kwestie. Tymczasem nawet heteroseksualni mężczyźni lubią pieszczoty prostaty i jest to zjawisko całkowicie normalne.

Kompleksy mężczyzn związane z członkiem

Zbigniew Lew-Starowicz pomaga też kobietom zrozumieć, dlaczego mężczyźni mają kompleksy dotyczące ich narządów płciowych. Zdecydowana większość panów uważa, że ich penis jest za mały, za chudy, za krzywy lub ma brzydki odcień. Zastrzeżeń jest naprawdę sporo. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku jąder i moszny. Te pierwsze rzadko zdarzają się symetryczne, co już budzi męski niepokój. Moszna zaś wielu mężczyznom wydaje się obwisła.

W książce On. Pytania intymne Zbigniew Lew-Starowicz mówi też o znaczeniu seksu oralnego w życiu każdego mężczyzny. Dlaczego facet jest gotowy zostawić żonę i dzieci dla kochanki, która robi perfekcyjne fellatio? Co budzi największy opór wśród płci pięknej, jeśli chodzi o miłość francuską? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w poradniku On. Pytania intymne. Ta publikacja zasługuje na stałe miejsce w naszej biblioteczce. Warto do niej powracać, aby stworzyć satysfakcjonujący związek z partnerem. Seks stanowi jego istotny element.