aplikacje ułatwiające gotowanie

Gotowanie może stać się prawdziwą pasją, jednak nawet najwięksi miłośnicy przygotowywania posiłków niekiedy mają problem z odpowiednim skomponowaniem dania tak, aby było smaczne i jednocześnie zdrowe. Pomocne mogą okazać się proste w obsłudze aplikacje na telefon, dzięki którym będziesz mógł czerpać liczne inspiracje podczas gotowania. 

Kukbuk 

Kukbuk to prosta aplikacja przeznaczona dla systemu Android. Dzięki niej możemy znaleźć liczne przepisy na dania, zarówno te proste, jak i bardziej skomplikowane, wymagające użycia większej ilości składników. Kukbuk jest również pełen porad odnośnie wystroju wnętrz, w tym kuchni. Dowiemy się także jakie trendy obowiązują w sztuce kulinarnej i co jest teraz modne. Aplikacja jest łatwa w użyciu i intuicyjna.  

Zwróćmy uwagę, że korzystając z programu, zwłaszcza podczas gotowania, nasz telefon jest narażony na negatywne czynniki zewnętrzne, wysoką temperaturę czy wodę. Warto ubezpieczyć swój smartfon, by móc w pełni oddawać się pasji gotowania bez żadnych zmartwień. Więcej informacji na temat polisy dedykowanej posiadaczom telefonu znajdziesz na: https://www.gadget-cover.com/. 

Wiesz, co jesz 

Aplikacja Wiesz, co jesz pomoże nam na etapie wybierania produktów niezbędnych do przygotowania naszych ulubionych potraw. Program posiada rozległe informacje na temat dodatków do żywności, które na opakowaniach oznaczane są literą „E”. Często robiąc zakupy, staramy się zapoznać z listą składników danego produktu, jednak zaszyfrowane nazwy niewiele nam mówią. Zamiast szukać pojedynczych informacji na Internecie, możemy sprawdzić je szybko za pomocą programu. Dzięki Wiesz co, jesz będziemy bardziej świadomie wybierali produkty, co przełoży się korzystnie na nasze zdrowie.  

Yummly 

Yummly jest bogatą bazą pełną przepisów kulinarnych na dania ze wszystkich zakątków świata. Jeśli dostępne po polsku programy są dla Was zbyt ograniczone, Yummly stanowi doskonałą alternatywę. Aplikacja jest wszechstronna, znajdziemy w niej przepisy szybkie dania, jak i te bardziej skomplikowane, które będą wymagały prawdziwej finezji. Zaletą jest również prosta obsługa i przyjemny w użytkowaniu interfejs. Każdy miłośnik próbowania nowych dań doceni aplikację Yummly i z pewnością nie raz z niej skorzysta. 

Aplikacje na telefon, które ułatwią gotowanie stają się coraz popularniejsze. Dzięki nim możemy znaleźć liczne inspiracje oraz nauczyć się nowych technik przygotowania dań. Z ich pomocą łatwiej będzie nam zdrowo się odżywiać, a wybór produktów niezbędnych do gotowania nie będzie stanowił żadnego problemu.  

Tekst powstał we współpracy z Gadget-cover.com