Seks

Stymulacja penisa – seks bez penetracji

Nie zawsze możemy sobie pozwolić na odbycie tradycyjnego stosunku. Menstruacja, rany pooperacyjne itp. uniemożliwiają penetrację. Warto pamiętać, iż nie musimy rezygnować z aktywności seksualnej.

Nie zawsze możemy sobie pozwolić na odbycie tradycyjnego stosunku. Menstruacja, rany pooperacyjne itp. uniemożliwiają penetrację. Warto pamiętać, iż nie musimy rezygnować z aktywności seksualnej.

Penetracja penisa jest jedną z najpopularniejszych form seksu bez penetracji. Wyróżniamy kilka sposobów stymulacji członka. Mężczyzna może pobudzać się samodzielnie wskutek masturbacji, aczkolwiek coraz częściej dokonuje tego kobieta. Stymulacja członka z wykorzystaniem ręki cieszy się dużą popularnością w środowiskach hetero- i homoseksualnych. Ta metoda pozwala szybko osiągnąć orgazm.

Znaczenie ruchów frykcyjnych

W sytuacji, gdy nie istnieje możliwość penetracji, partnerka może doprowadzić mężczyznę do orgazmu za pomocą ręki. Warto pamiętać, iż w przypadku erekcji ogromną rolę odgrywa intensywność ruchów frykcyjnych.

Intensyfikacja doznań

Czasem włączenie dodatkowych pieszczot zwiększa satysfakcję mężczyzn. Podczas stymulacji członka kobieta może wykorzystać drugą rękę o pobudzania moszny, pociągania włosów łonowych lub gładzenia jego ud. Warto pamiętać, iż pieszczoty należy dostosować do oczekiwań partnera. Każdy mężczyzna ma inne potrzeby. Nie wszyscy panowie odczuwają podniecenie podczas pociągania włosów łonowych.

Ruchy frykcyjne – wskazówki

W przypadku ruchów frykcyjnych należy pamiętać, iż powinny one odzwierciedlać sposób, w jaki przemieszcza się penis w pochwie partnerki. Ruchy powinny być rytmiczne. Niezwykle istotną rolę odgrywa również kierunek. Podczas tradycyjnego stosunku mamy do czynienia z ruchem posuwisto-zwrotnym, podczas którego dochodzi do pocierania prącia o ściany pochwy. Kiedy zwiększamy tempo ruchów frykcyjnych, mężczyzna osiąga orgazm.

Kosmetyki zwiększające doznania

W celu zwiększenia doznań partnera, można skorzystać z  kosmetyków. Nalewając olejek lub balsam na dłoń, możemy zintensyfikować rozkosz. Warto przyjrzeć się olejkom, które zawierają cynamon. Ta przyprawa korzenna wywołuje delikatne pieczenie, które stanowi dodatkową atrakcję.

Seks oralny

Czasem stymulacja penisa przyjmuje postać seksu oralnego. W tym przypadku usta partnerki pełnią rolę pochwy. Kreśląc językiem koła, zwiększamy satysfakcję partnera.

Choć stymulacja penisa pozwala osiągnąć orgazm bez penetracji, nie wszystkim kobietom odpowiada taka forma aktywności seksualnej. Warto pamiętać, iż nie należy decydować się na rozwiązania, które nam nie odpowiadają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *