w oko facetowi

Miłość od pierwszego wejrzenia? Dla jednych bzdura, a dla innych w pełni możliwe zauroczenie, które pojawia się w najmniej spodziewanym momencie naszego życia. Kobiety z reguły nie mają problemu z tym, by zrobić wrażenie na mężczyźnie. Inną kwestią jest rozpoznanie, czy rzeczywiście jesteśmy w czyimś typie. Poznaj 4 sygnały, po których poznasz, że wpadłaś w oko facetowi i nie miej już żadnych wątpliwości!

Oko w oko

Kontakt wzrokowy ma ogromne znaczenie w relacji z facetem. Mężczyzna, któremu podoba się kobieta, będzie starał się utrzymać z nią kontakt wzrokowy i to jak najdłużej. Zamiast w ekran telefonu, będzie wpatrywał się w oczy swojej wybranki. Brzmi romantycznie i podniecająco, gdyż właśnie tak może działać męskie spojrzenie. Nie pozostaje nam nic innego, jak zatopić się w oczach faceta i przepaść na wieki.

Masz wiadomość

Facet, któremu w oko wpadła kobieta będzie do niej pisał, zdzwonił. Rozmowy, nawet te krótkie świadczą o tym, że mężczyzna poświęca swój czas, by choć przez chwilę posłuchać twojego głosu. I wcale nie musi wypisywać do kobiety co pięć minut, ale znajdzie chwilę czasu, by się odezwać. Warto zwrócić na to uwagę, bowiem zmartwić może całkowity brak kontaktu. Wtedy nie ma mowy o jakimkolwiek zainteresowaniu.

Czarujący uśmiech

Uśmiech, na widok którego rozpływa się serce. Uśmiechnięty facet to zadowolony i zachwycony kobietą facet. Czarujący uśmiech zarezerwowany jest tylko dla nielicznych, więc warto to dostrzec i docenić. A jeśli nie schodzi mu z twarzy, to bardzo dobry znak. Najwidoczniej przepadł na całego. Doskonale wiemy, że siła uśmiechu ma wielki zasięg i z przyjemnością odwzajemnimy się tym samym.

Niewinny dotyk

spojrzenieMężczyzna niby przypadkiem muska twoją dłoń, dotyka ramienia czy talii. Taki niewinny dotyk świadczy o zainteresowaniu, gdyż facet dąży do kontaktu fizycznego. Gdy działa ta magiczna chemia, pojawia się pociąg fizyczny. Nic dziwnego, że facet chce choć przez chwilę poczuć skórę kobiety, sprawdzając tym samym także jej reakcję. A kiedy facet inicjuje tego typu kontakt, kobieta może być pewna, że wpadła mu w oko.

Katarzyna Antos