jak przyciągnąć faceta

Atrakcyjność to ważna kwestia. Każda z nas zdaje sobie sprawę, że wygląd może przyciągnąć lub odepchnąć drugą osobę. To jeden ze sposobów na podryw. Wiemy, że nie tylko wyglądem możemy zrobić dobre wrażenie, ale nie oszukujmy się, faceci są wzrokowcami. Na co zwracają szczególną uwagę? Jak przyciągnąć faceta swoim wyglądem?

Atrakcyjność w oczach społeczeństwa

Podobają nam się różne rzeczy i różne typy mężczyzn. Dla jednej kobiety atrakcyjny będzie niebieskooki blondyn, dla innej zaś facet w okularach, z czarnymi włosami i tajemniczym spojrzeniem. Niektóre z cech wyglądu są postrzegane ogólnie jako atrakcyjne. Podobają się większości społeczeństwa. Mogą przyciągać płeć przeciwną. Które z cech kobiecego wyglądu są najlepszym wabikiem na faceta? Sprawdźcie, na co takiego zwracają uwagę mężczyźni!

Usta stworzone do pocałunków

Pewnie niejedna kobieta od razu pomyślała o piersiach, ale nam chodzi o nieco wyżej zlokalizowana część ciała. Usta to miejsce, które przyciąga wzrok faceta. Już sam ich kształt pobudza wyobraźnię, dodajmy do tego kolor szminki czy przygryzanie warg. Tytułowy Grey ze światowego bestsellera, szalał na punkcie tego drobnego gestu, który nieświadomie wykonywała Anastasia. Pełne usta są wręcz stworzone do pocałunków, a jak pomalujemy je na czerwono, nikt się im nie oprze. Przekonajcie się same!

Rozszerzone źrenice

Oczy są zwierciadłem duszy. Wiele można z nich wyczytać, ale prawdziwym zdrajcą naszych uczuć są źrenice. Rozszerzają się, gdy ktoś nam się podoba. Dzięki temu facet może odczytać, czy udało mu się oczarować daną kobietę. A z rozszerzonymi oczami, spojrzenie jest bardziej głębokie i interesujące. Pociąg wzrasta i wydajemy się bardziej atrakcyjni. Nic, tylko patrzeć w oczy!

Uśmiech

Wystarczy zapytać pierwszego napotkanego mężczyznę, czy uśmiech kobiety potrafi go oczarować. Gwarantujemy, że odpowiedź będzie jak najbardziej twierdząca. Uśmiechnięta osoba wydaje się być pogodna i atrakcyjna. Wyczuwa się od niej pozytywną energię. A gdy dodamy do tego białe, lśniące zęby, mamy idealny obraz, jak z okładki magazynu. Dlatego warto się jak najwięcej uśmiechać, bo wtedy jesteśmy znacznie lepiej postrzegani przez otoczenie, w tym także facetów, na których robi to ogromne wrażenie.

Biodra

Jeśli myślałyście, że facetów przyciągają nieziemsko szczupłe kobiety, byłyście w błędzie. O wiele bardziej atrakcyjnie są dla nich panie, które posiadają biodra szersze od talii. Taka, kobieca sylwetka jest bowiem w ich oczach seksowna. Wcięcie w talii i szerokie biodra to dla faceta piękny widok, który zdecydowanie przyciąga. Najwyższa pora by porzucić wszelkie kompleksy i pokazać swoje wdzięki.

Głos

źreniceCzy można zakochać się w czyimś głosie? Nawet naukowcy twierdzą, że można, ponieważ niektóre tony wydają się dla facetów bardziej atrakcyjne niż inne. Tutaj ciekawostką jest atrakcyjność wysokiego głosu. To on jest uznawany za bardziej przyciągający facetów, ponieważ kojarzy się z kobietami. Niski i głęboki głos zostawiamy płci męskiej. 

Katarzyna Antos