Najnowsze Sekrety kosmetyków Uroda

Jak wybielić zęby szminką?

jak wybielić zęby szminką

Idealny, biały uśmiech to marzenie wielu osób. Wybielanie jest dość kosztowne, w dodatku zabieg należy co jakiś czas powtarzać. Ale są inne sposoby na to, by uzyskać piękny, śnieżnobiały uśmiech. Pomoże nam w tym niezastąpiona broń kobieca, czyli szminka. Jak wybielić zęby szminką?

Wybielanie zębów szminką

Żółty kolor zębów, to często wina palenia papierosów, picia kawy czy herbaty. Zęby nie prezentują się wówczas zbyt atrakcyjnie, a my może czuć się przez to mniej pewne siebie. W końcu uśmiech to nasza wizytówka, więc kolor i stan uzębienia są ważnymi aspektami wyglądu. Odpowiednio dobrana szminka pomoże nam optycznie wybielić zęby. Jeśli więc chcemy w prosty i szybki sposób poprawić wygląd uśmiechu, poszukajmy odcienia pomadki, który w pełni spełni swoje zadanie.

Ciepłe odcienie nie dla żółtych zębów

Brzoskwiniowa szminka może i wygląda atrakcyjnie i pasuje do większości typów urody, ale podkreśli żółte zęby. Pomarańczowe czy koralowe tony nie będą odpowiednie. Malując usta takimi pomadkami, uzyskamy odwrotny efekt. Zamiast wybielania, szminki podkreślą nieidealną barwę naszego uzębienia. Tylko panie z białym uśmiechem bez skazy, mogą pozwolić sobie na pomarańcze i korale na ustach.

Niebieskie tony podkreślające biel

Marzenie o białym uśmiechu pomogą spełnić nam niebieskie tony szminek. Modna od dłuższego czasu fuksja czy fiolety, ale nie te zbyt ciemne, wybielą nasze zęby. Tego typu pomadki podkreślą naszą urodę i będą modnym akcentem letnich stylizacji. Wszelkie odcienie, zawierające chłodne pigmenty, uwydatnią biały kolor, prezentując nasz piękny uśmiech.

Czerwienie na ustach

Wszelkie czerwienie, burgund i kolor wiśni to idealny środek wybielający nasze zęby. Czerwona szminka, jest w stanie rozjaśnić kolor zębów nawet o dwa tony. Śmiało możemy użyć jej na romantyczną kolację czy inne ważne wydarzenie, gdzie pragniemy zaprezentować nienaganny uśmiech. Czerwień zawsze jest modna i klasyczna, dlatego pasuje kobietom o rożnym typie urody – od blondynek po brunetki. Ciepły odcień czerwieni wybieli zęby, a my poczujemy się niczym hollywoodzka aktorka, tuż przed obiektywem kamery.

Wszystkie odcienie dla białych zębów

zębyKobiety, które mogą pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem to prawdziwe szczęściary, ponieważ mogą pozwolić sobie na dowolny kolor na ustach. Przy białych zębach, każdy odcień szminki będzie prezentował się doskonale. Bez względu jakiego koloru użyjemy, nasze zęby zawsze będą białe.

Jak wybielić zęby szminką? To proste! Wystarczy sięgać po chłodne tony niebieskie czy ciepłe czerwienie. Panie powinny unikać żółtych tonów, które tylko uwydatnią kolor zębów. Idealny odcień sprawi, że nasz uśmiech będzie nie do poznania i to bez konieczności wybielania w gabinecie stomatologicznym.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

Joanna

6 lat temu

Można dobra odpowiedni kolor jednak działa to tylko na zasadzie kontrastu i nie jest to tak naprawdę wybielanie a można powiedzieć tuszowanie. Najlepiej zadbać o odpowiednią higienę uzębienia i cieszyć się pięknym uśmiechem na stałe.

pati25

7 lat temu

Dobrze wiedzieć,że przy pomocy zwykłej szminki możemy wybielić nasze zęby.Trzeba tylko dobrać odpowiedni kolor szminki.Są tu pomocne rady

Zostaw komentarz