Najnowsze Psychologia

Zrób na nim wrażenie!

zrób na nim wrażenie

Kobiety uwielbiają być zdobywane, ale same także muszą postarać się o serce mężczyzny. Jak tego dokonać? Zrób na nim wrażenie, a zobaczysz, jak małe gesty mogą podziałać na faceta. I wcale nie musisz wyglądać jak modelka z okładki magazynu…

Nie tylko pierwsze wrażenie

Zwykle stresujemy się przed pierwszą randką czy ważnym spotkaniem, ponieważ chcemy na nim wypaść jak najlepiej. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne. Już w ciągu zaledwie kilku minut jesteśmy w stanie ocenić drugą osobę. Ocena ta nie zawsze jest wysoka, ale z biegiem czasu i poznania może ulec zmianie, również na lepsze. Czy można odczarować niezbyt udany początek znajomości? Oczywiście, że można. Czasem odbieramy drugą osobę pod wpływem różnych czynników, więc nasze postrzeganie może okazać się niesprawiedliwe. Zawsze możemy spróbować drugi raz, a wtedy wrażenie może być zupełnie inne i jak najbardziej pozytywne. Dlatego warto dać drugą szansę i spróbować dostrzec to, czego wcześniej kompletnie nie potrafiliśmy zauważyć. Wrażenie pragniemy wywołać na randce, szczególnie tej pierwszej, choć starania na każdej kolejnej absolutnie nie zaszkodzą naszej relacji. Wręcz przeciwnie, mogą jej bardzo pomóc. Jak zrobić wrażenie na facecie, by zdobyć jego serce?

Roztocz aurę tajemniczości

Jak wyglądałyby związki, gdyby na samym początku każda ze stron znała dokładny życiorys i charakter drugiej osoby? No cóż, z pewnością byłoby nudno. W początkach znajomości najciekawsze jest stopniowe odkrywanie kart. Wzajemne poznawanie się pogłębia relację. Częste rozmowy pozwalają na dotarcie do tej drugiej osoby i zdobycie jej zaufania. Mężczyźni lubią tajemniczość, ponieważ są typami zdobywców. By zrobić na nich wrażenie, warto wprowadzić do znajomości aurę tajemniczości. Nie mówić o osobie wszystkiego i pozwolić na pewne odkrywanie. Gwarantujemy, że facet, któremu spodobała się dana kobieta, będzie robił wszystko, by bliżej takową poznać. Niedopowiedzenia są wspaniałym elementem, zagadką, która zachęca do jej rozwiązania. Pozwólmy więc, by facet trochę się  postarał.

Wprowadź dobry nastrój

Uśmiech jest lekarstwem na wszelkie zło i doskonałą bronią. Naturalny uśmiech jest również dopełnieniem naszej urody. Osoby pozytywnie nastawione do życia, które mają do siebie dystans i łatwo potrafią rozładować zły nastrój, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne i przyjazne. Postaraj się być sobą, rozsiewając dookoła uśmiech i dobry nastrój. Zarażaj innych pozytywną energią, a będziesz przyciągać do siebie podobnych ludzi. Facet zawsze wybierze uśmiechniętą kobietę zamiast wiecznie wkurzonej i obrażonej. Optymizm to klucz do nawiązania ciekawych relacji, więc ciesz się życiem i z uśmiechem spoglądaj w przyszłość, być może wypatrzysz w niej miłość.

Bądź naturalna

facetNajważniejszym sekretem jest naturalność. W dobie Instagrama i medialnego szału, kobiety naśladują modelki czy celebrytki. Mężczyźni zdecydowanie wolą kobiety, które są naturalne, nikogo nie udają. Nie mają na sobie tony makijażu i nie spędzają większości swojego czasu przed lustrem. Warto być sobą, bo w ten sposób możemy zrobić na facecie najlepsze wrażenie. Nawet w bluzie z kapturem możemy wyglądać nieziemsko. Najważniejsze, by dobrze czuć się w swojej skórze i zachowywać się naturalnie. Nie nakładaj tony makijażu, nie musisz męczyć się w szpilkach, bo są piękne, ale tak strasznie niewygodne. Zwróć uwagę swoim stylem, oryginalnością i prawdziwością, a wymarzony facet dostrzeże w tobie prawdziwe piękno.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

Mindi

2 lata temu

Ciekawy artykuł. Chodzi właśnie o to aby nie tylko na randkach intrygować mężczyzn ale także w długoletnim związku. Po dwudziestu, trzydziestu latach małżeństwa, wspólnego życia, trudno być tajemniczą. Ale to nie znaczy, że nie można być interesującą. Myślę, że trzeba mieć pasje, ale także trzeba dbać o siebie nie tylko wtedy gdy się idzie na imprezę.

pati25

2 lata temu

Przy pierwszym poznaniu,na pierwszej randce chcemy zrobić jak najlepsze wrażenie.Warto skorzystać z rad zawartych w artykule.

Aneczka2015

2 lata temu

Drobne gesty działają na mężczyzn- zgadzam się z tym stwierdzeniem 🙂

linea

2 lata temu

Często słyszałam od mężczyzn że jestem tajemnicza i faktycznie coś w tym jest, że oni próbują wtedy poznać nas bliżej. Nigdy na pierwszej randce nie mówiłam zbyt wiele o sobie, ale też jak pisze w artykule zawsze byłam sobą.
Idąc na randkę nigdy nie nakładałam tony makijażu, ponieważ na codzień tak nie chodzę, więc czułabym się raczej niezręcznie. Co do stroju, to zawsze staram sie ubierać ładnie, kobieco i troszkę seksownie – bo lubię taki styl. Więc na randkę ubierałam się podobnie, ale oczywiście nigdy nie przesadzałam.

Zostaw komentarz