idealny facet

Tyle mówi się o kobiecym ideale, ale przecież mamy także swoje wyobrażenie faceta z marzeń i snów. I choć ideałów nie ma, bo każdy z nas posiada jakieś wady, nic nie stoi na przeszkodzie, by określić mężczyznę, który byłyby jemu bliski. Wierzymy, że prawie idealny facet istnieje. Może któraś z Was już takiego spotkała?

Inteligentny

To oczywiste, że kobieta nie chce mieć u boku głupka, który nie ma pojęcia o niczym. Facet musi myśleć. W końcu mózg to nie element dekoracyjny wyposażenia człowieka. Inteligencja nie dość, że pomaga w życiu – w każdej dziedzinie, to jeszcze jest seksowna. Miło, jeśli facet przeczytał w życiu więcej niż jedną książkę, nie gada głupot, a jego nauka nie skończyła się na podstawówce. Pamiętajmy, że życie jest ciekawsze wtedy, kiedy mamy o czym rozmawiać z naszą drugą połówką. W końcu nie będzie po kres naszych dni tylko wpatrywać się w piękne oczy faceta.

Pomocny

Co kryje się pod tym określeniem? Wiele cech, takich jak umiejętność posługiwania się sprzętami czy ogarnięcie domowego bałaganu. Facet to nie dodatek do kobiety, ale jej partner, więc ten idealny powinien jej pomagać, także w domowych, codziennych obowiązkach. Pan prawie idealny nie musi być mistrzem budownictwa czy specem od elektryki, ale będzie dobrze, jeśli chociaż będzie potrafił wymienić uszczelkę czy żarówkę.

Dobrze wychowany

Dobre wychowanie to dziś zapomniana cecha, a przynajmniej takie mamy wrażenie. Współczesny facet powinien być szarmancki i kulturalny. To zawsze robi wrażenie na kobietach. Niestety panowie chyba zapomnieli, na czym polega dobre wychowanie. Powinni wziąć lekcje od starszych pokoleń. Pomarzyć można, więc głęboko wierzymy, że dżentelmeni jeszcze chodzą po tym świecie.

Ambitny

Doskonale, jeśli facet ma jakieś życiowe ambicje. Nie spoczywa na laurach i przyjmuje tylko to, co dał mu los. Skoro od nas kobiet wymaga się ambicji, tego samego oczekujemy od facetów. Pomysł na życie i konkretne plany to coś, na co kobiety zwracają uwagę. Do tego dodajmy umiejętność podejmowania decyzji. Przecież kobieta wiecznie nie będzie decydować za swojego partnera.

Opiekuńczy

W opiekuńczości kryje się troska, której potrzebujemy. W ramionach faceta kobieta pragnie czuć się bezpiecznie. Opiekuńczy facet to taki, który potrafi się nią zająć, jest zawsze wtedy, gdy ona najbardziej go potrzebuje. Nigdy nie wiesz, co się wydarzy w życiu, więc chcesz mieć pewność, że możesz polegać na swoim facecie.

Zabawny

Poczucie humoru i dystans to cenna cecha osobowości. Entuzjastycznie nastawione do życia osoby przyciągają do siebie podobnych ludzi. Zabawny facet ubarwi twój każdy dzień. Rozśmieszy kiedy trzeba, rozluźni atmosferę i rozbawi towarzystwo. A z uśmiechem żyje się łatwiej i przyjemniej.

Męski

Męskość to nie tylko siła, ale odwaga, szacunek i honor. Może to staroświeckie, ale kobiety to uwielbiają i bardzo cenią. Chcą faceta z krwi i kości, a nie zapłakanego dzieciaka z lizakiem w ręku. Facet ma być facetem i już!

Wyjątkowy

idealny facetNa koniec coś oczywistego – facet idealny jest wyjątkowy. Wyjątkowy na swój sposób, tylko dla ciebie. Może mieć to coś, co zauważasz tylko ty. Tobie ma się podobać, a nie koleżankom. Wyjątkowość może kryć się we wszystkim, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć i to odkryć. Gdzieś tam ten prawie ideał czeka na ciebie – jego wyjątkową kobietę.

Katarzyna Antos