bardziej atrakcyjny

Tyle mówi się o atrakcyjności kobiet, a gdzie w tym wszystkim są faceci? Koniec końców, oni także zwracają naszą uwagę, czymś nas do siebie przyciągają. Atrakcyjność mężczyzn to więc bardzo interesujący temat. Co tak naprawdę sprawia, że facet staje się bardziej atrakcyjny w oczach kobiet?

Być jak młody bóg

Faceci nie zawsze są świadomi swojej atrakcyjności. W tym temacie, to my kobiety jesteśmy ekspertkami. Wiemy jak podkreślić swoje atuty, by zwrócić na siebie uwagę. Panowie mniejszą wagę przykładają do wyglądu, niekiedy także do swojego zachowania. Wśród płci brzydkiej nie brakuje wyjątków, którzy są wpatrzeni w siebie, ale nie o narcyzach będziemy dziś prawić, tylko o normalnych facetach. Atrakcyjność to pojęcie, które dla każdej z nas może oznaczać coś innego. To co jest powszechnie uznawane za pewne kanony, to tylko ogólnikowe ujęcie. Nie znamy preferencji wszystkich kobiet, ale bazując na doświadczeniu własnym oraz kobiet z naszego otoczenia, jesteśmy w stanie określić kilka cech, uznawanych za bardzo atrakcyjne. Drogie panie, koniecznie podeślijcie link swoim facetom. Niech przekonają się, co takiego wzbudza nasze zainteresowanie a może nawet pożądanie.

Zapach perfum

Perfumy to powszechnie znany afrodyzjak. Zapach mają w sobie coś magicznego, który pobudza zmysły człowieka. Potrafimy podążać za cudownym zapachem na ulicy czy zmieniać nastroje pod wpływem konkretnych nut. Perfumy rządzą naszym umysłem. Nic dziwnego, że męskie perfumy mogą wywołać u kobiet dziwne stany zadurzenia. Odpowiednio dobrany zapach robi swoje. Kobiety uwielbiają, jak facet pięknie pachnie. Tylko niech mężczyźni pamiętają, że grunt to umiar. Nie ma potrzeby wylewania na siebie całej perfumerii, chyba że chcemy kogoś od siebie odstraszyć, a nie przyciągnąć.

Dżentelmeńskie gesty

Coraz mniej prawdziwych dżentelmenów możemy spotkać w XXI wieku. Może właśnie dlatego tak bardzo doceniamy szarmanckie gesty. Zachowania takie jak przepuszczanie w drzwiach, odsuwanie krzesła czy otwieranie drzwi nie muszą być domeną drogich restauracji. Na co dzień także warto być dżentelmenem. Panowie często zaprzeczają takiemu określeniu, a w praktyce okazuje się, że nieświadomie wykonują miłe gesty. Czyńcie ich więcej, a nie odpędzicie się od wielbicielek. To w końcu jak to jest z tymi dżentelmenami? Dziś prawdziwych dżentelmenów już nie ma?

Zdrowe i zadbane ciało

Każdy facet powinien o siebie dbać. Nie wysyłamy każdego z nich na siłownię czy totalną metamorfozę. Nie o to chodzi. Wystarczy, by mężczyzna dbał o swoje zdrowie, od czasu do czasu odwiedzał fryzjera i dbał o swój wygląd. Zaniedbany facet nigdy nie robi dobrego wrażenia. Skoro my kobiety jesteśmy tego świadome i staramy się dla siebie oraz facetów, wy panowie również powinniście.

Tatuaże

tatuażeTrzeba przyznać, że to dość dyskusyjny element atrakcyjności. Tatuaże od zawsze wzbudzały wielkie zainteresowanie. Wytatuowane ciało u faceta jest obiektem wzroku kobiet, a najbardziej wyobraźnię pobudza to, co ukryte pod ubraniem. Tatuaże często są uznawane za atrakcyjne, także przez osoby, które same nie zdecydowałyby się ozdobić swojego ciała. Wydziarani faceci, możecie mieć pewność, że wokół was są kobiety, które na widok waszej skóry, zatrzymają wzrok na dłużej.

Katarzyna Antos