Najnowsze Psychologia

Z jakimi kobietami nie chcą umawiać się mężczyźni?

kobiety

Bez kobiet świat byłby niepełny, ale nie wszystkie z pań są uwielbiane przez płeć przeciwną. Niektóre z cech czy zachowań odstraszają facetów. Z jakimi kobietami nie chcą umawiać się mężczyźni?

Kobiety w oczach facetów

Jesteśmy oceniane przez mężczyzn, tak samo, jak i my ich oceniamy. Nie ma w tym nic odkrywczego. Nie zawsze zachwycamy i imponujemy innym. Czasem zachowujemy się w taki sposób, który zamiast przyciągać odstrasza, a my zastanawiamy się, co robimy nie tak. Najwyższy czas pomyśleć o swoim postępowaniu. Jeśli chcemy zdobyć serce faceta, raczej unikajmy zachowań, które nie są atrakcyjne i w żaden sposób pociągające. Sprawdźcie, z jakimi kobietami nie chcą umawiać się mężczyźni. Mamy głęboką nadzieję, że nie odnajdziecie się wśród naszych typów.

Zakupoholiczka

Kobieta, która nieustannie opowiada o zakupach i nie omija żadnych wyprzedaży to niezbyt ciekawa perspektywa na stałą partnerkę. Dla niej zawsze ubrania czy kosmetyki będą na pierwszym miejscu, więc facet może zapomnieć o dostatecznej dawce uwagi. Ponadto, osoba uzależniona od zakupów prędzej czy później popada w kłopoty finansowe. Zakupoholiczka to dość trudny przypadek, a takie panowie wolą omijać szerokim łukiem. W końcu nie wszystkie panie szaleńczo podchodzą do zakupu kolejnej pary szpilek czy szminki.

Królowa focha

Optymizm i dobry humor to bardzo atrakcyjne cechy. Więc wiecznie naburmuszona i obrażona kobieta od razu traci w oczach faceta. Królowa focha to typ kobiety, która ciągle się obraża, nawet za drobnostki. Nigdy nie można jej do końca zadowolić. Awantura powstaje z każdej błahostki, a w związku nie chodzi o wieczne kłótnie i strzelanie focha. Dlatego warto mieć do siebie dystans i nie obrażać się o byle co. W końcu dojrzała kobieta nie powinna zachowywać się jak rozkapryszona dziewczynka.

Chłopczyca

Kobieta, której brakuje kobiecości, także może odstraszać mężczyzn. Lubi męski styl, nie podkreśla swoich atutów, dla faceta jest bardziej jak kumpel a nie partnerka, z którą wiązałby przyszłość. Facet może mieć problem, by dostrzec w typowej chłopczycy prawdziwą kobietę, która czasem uwodzi i onieśmiela. A ciągłe chowanie się za dresami wcale w tym nie pomoże. Warto założyć sukienkę, pomalować usta i zobaczyć, że piękno kryje się w każdym z nas, tylko my same niekiedy je zakrywamy.

Niestabilna emocjonalnie

emocjeKażdy z nas ma lepsze i gorsze dni, chwile smutku i radości. Niektóre z kobiet nie potrafią poradzić sobie ze swoimi emocjami. Ciągle przejawiają huśtawki nastrojów, zachowują się jak w depresji. Niestabilność emocjonalna to dla faceta sygnał alarmowy. Na taką kobietę nie będzie mógł liczyć, ponieważ sama wymaga ciągłej uwagi i opieki. A facet ma być partnerem, a nie ojcem. Praca nad swoim zachowaniem i emocjami pomaga w ustabilizowaniu swojej psychiki. A zdrowe myślenie sprawi, że wszystko będzie bardziej poukładane, relacje damsko-męskie również.

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

pati25

5 lat temu

Takie zachowania kobiet są męczące dla facetów i zniechęcają ich do kobiet.Myślę,że faceci nie chcą też kobiet zazdrosnych,opowiadających tylko o sobie,o kosmetykach

Aneczka2015

5 lat temu

Na szczęście wśród zaprezentowanych typów nie znalazłam siebie 🙂

Mindi

5 lat temu

Pewnie to prawda, że takie zachowania mogą męczyć. Jednak przekonałam się, że zakochany mężczyzna zniesie wszystko, a wręcz te wady przełoży na zalety 🙂

ewalub

5 lat temu

Chyba mogę się zgodzić 🙂 . Częste „strzelanie focha” czy płacz o byle co każdego mogą wyprowadzić z równowagi.

    linea

    5 lat temu

    Staram się nie strzelać focha, chociaż kiedyś zdarzało mi się takie zachowanie, jednak z upływem lat zmieniłam swoje podejście do wielu spraw. Teraz jestem wyrozumiała i uśmiechnięta, co przedkłada się pozytywnie na mój związek 🙂
    Związek to kompromisy, trzeba liczyć się też ze zdaniem i potrzebami drugiej osoby. Ale czasami trzeba po prostu czasu aby do tego dojrzeć 🙂

Zostaw komentarz