Cechy dobrej partnerki seksualnej

Każda z nas chce być mistrzynią ars amandi, której partner jest zachwycony wspólnym seksem. Jednak wiele z nas nie wie, co sprawia, że mężczyzna postrzega nas jako idealną kochankę. Przedstawiamy cechy dobrej partnerki seksualnej.

Uczy się i pyta

Nikt nie został mistrzem w jakiejś dziedzinie bez uprzednich ćwiczeń. Tak jak Bach nie urodził się wybitnym pianistą, tak ty nie przyszłaś na świat jako perfekcyjna kochanka. Ucz się nowych rzeczy, regularnie uprawiając seks ze swoim partnerem. Możesz mu zadawać różne pytania i wprowadzać jego instrukcje w życie.

Próbuje nowych rzeczy

Nie bądź zamknięta na testowanie nowych pozycji, miejsc i seksownych strojów. Nie musisz zgadzać się na wszystko. Pewne rzeczy cię prawdopodobnie brzydzą i przerażają, np. seks analny, przemoc w sypialni, ale przecież można wypróbować tyle ciekawych pozycji i czerpać wspólną radość z eksperymentów.

Bądź zawsze miła

Kobieta, która traktuje mężczyznę z góry, bo tobie znowu nie wyszło, z tobą nigdy nie mam orgazmu, sprawia mu ogromną przykrość i też w jakimś sensie psychicznie kastruje. Zamiast robić aferę, lepiej się przytulić i czerpać radość z bliskości.

Nie bądź egoistką

Nie może być tak, że czekasz, aż facet cię obsłuży i zrobi wszystko, czego pragniesz, a ty w tym czasie nie dajesz nic od siebie.  Pieść go też tak, jak on lubi. Wykaż się inicjatywą w łóżku, sama czasem rozpocznij grę wstępną.

Odrzuć wstyd

Kobiety często wstydzą się rozebrać, dotknąć partnera, pocałować go. Pozbądź się tej bariery, bo zabiera ci ona całą radość życia. Nie o to przecież chodzi, abyś czuła skrępowanie i myślała o kompleksach, gdy lądujecie razem w sypialni i jest bardzo przyjemnie.

Traktuj seks jak radość

Baw się dobrze, czerp z niego pełnymi garściami i nigdy nie traktuj jak egzaminu, który musisz zaliczyć. Pamiętaj, że erotyczne igraszki to czysta przyjemność, a nie kolejne pole, na którym musisz się wykazać i udowodnić innym, jak bardzo perfekcyjna jesteś.