jak okręcić go sobie wokół palca

Chcesz zyskać nad nim przewagę, aby móc poprowadzić relację we właściwym, obranym przez siebie kierunku? Przedstawiamy triki, dzięki którym będziesz miała go w garści i zwiększasz swoje szanse na sukces.

Niech połączy was wspólna pasja

Jeśli wiesz, co jest jego hobby, to wykorzystaj tę wiedzę w praktyce. Niech połączy was wspólna pasja. On kocha samochody, ty nawet, jeśli nie masz prawa jazdy, pokochaj zloty miłośników czterech kółek. To zwiększa twoje szanse na sukces, poza tym możesz z nim spędzić czas w większym gronie osób i zobaczyć, jak radzi sobie w relacjach międzyludzkich z kolegami.

Spoglądaj prosto w oczy i uśmiechaj się zalotnie

Na mężczyzn to działa. Gdy piękna kobieta patrzy im prosto w oczy, to znaczy, że jest odważna i nimi zainteresowana. To dla faceta duży komplement. Jeśli do tego uśmiechniesz się zalotnie, on na pewno uzna cię za jeszcze piękniejszą. Wykorzystaj tę wiedzę na swoją korzyść.

Zabłyśnij żartem

Mężczyźni cenią sobie kobiety obdarzone poczuciem humoru. Jeśli umiesz rozpoznać dobry żart lub opowiedzieć własny dowcip, to sporo zyskasz w jego oczach. Lubimy spędzać czas z ludźmi, z którymi świetnie się bawimy. To stwierdzenie potwierdzone naukowo.

Okaż troskliwość

Mężczyźni lubią widzieć, że potrafisz być opiekuńcza. Troskliwie zajmować się psiakiem, swoją przyjaciółką czy nimi, gdy zachorują na grypę. Okaż mu swoją troskliwość, zapytaj, jak się czuje, jeśli wczoraj mówił ci o przeziębieniu. Zaoferuj, że zrobisz mu zakupy, gdy leży w domu na L4.

Zaprzyjaźnij się z jego znajomymi

Dzięki temu sporo zyskasz w jego oczach. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które lubią ich kumpli, bo to dla nich potwierdzenie: jestem superfacetem, który ma superkumpli, a ta superkobieta to docenia.  Poza tym jego koledzy mogą cię wesprzeć w walce o jego serce;)

Niech przeżyje z tobą swój pierwszy raz

Nie chodzi o to, że masz szukać dla siebie prawiczka. Aż tak oryginalne w swoich zapędach nie jesteśmy;) Chodzi o to, aby on przeżył z tobą pierwszą podróż za granicę, pierwszy taniec na środku ulicy. Gdy robisz coś z kimś po raz pierwszy w życiu, to zaczynasz go kojarzyć pozytywnie. Nie ma w tym niczego oryginalnego, to wiedza poparta wnikliwymi badaniami psychologicznymi. Im więcej nowych, nieznanych mu wcześniej atrakcji dostarczysz, tym lepszą pozycję uzyskasz;)

Pozwól mu za sobą zatęsknić

Chodzi o to, aby facet zorientował się, jak dużym skarbem jesteś. Spróbuj oderwać się od telefonu, internetu i wyjdź z przyjaciółką. Po prostu spędź z nią czas w miłej atmosferze, a on niech zastanawia się, co robisz, gdy go nie ma w pobliżu.

Pokaż mu swoją seksualną naturę

Nie chodzi tutaj o to, abyś od razu szła z nim do łóżka. Z tym nawet lepiej troszkę poczekać, aby go rozpalić. Pokaż mu swoją seksualną naturę, zakładając krótką spódniczkę, a pod nią seksowne, wzorzyste rajstopy lub pończochy. To go rozpali do czerwoności.