jak podnieść męskie poczucie wartości

Zastanawiasz się, jak podnieść jego samoocenę, by poczuł się bardziej pewny siebie i czuł się przy tobie komfortowo? My znamy na to sposób. Odpowiednio sformułowane zdania potrafią zdziałać cuda. U nas dowiesz się, jak podnieść męskie poczucie wartości.

Przy tobie nigdy się nie nudzę, jesteś taki pomysłowy

Pokaż facetowi, że doceniasz jego starania, aby każda spędzona chwila była niezwykła. Zobacz, on co chwilę wybiera inne miejsce na randkę. Stara się też pieścić cię w inny sposób podczas seksu. A i tak zastanawia się, czy jest dla ciebie wystarczająco interesujący. Pochwal jego kreatywność. A on będzie w siódmym niebie.

Jesteś królem moich orgazmów

Niech wie, że nie ma innego mężczyzny, który potrafi doprowadzić cię do takiej rozkoszy. Mężczyźni zawsze mają kompleksy na punkcie seksu, więc warto czasem wzmocnić ich ego poprzez odpowiednio sformułowany komplement, który nie brzmi sztucznie. Musisz uważać, żeby nie wyszło, że mówisz mu miłe rzeczy tylko z litości.

Zawsze mnie rozweselasz

Mężczyzna lubi czuć się przydatny i pomocny. Gdy mówisz mu, że zawsze cię rozwesela, on czuje się od razu lepiej. On chce umieć ci pomóc, gdy jesteś smutna, zamyślona lub boli cię brzuch podczas okresu. Martwi się, gdy nie jest w stanie sprawić, byś poczuła się choć troszkę lepiej.

Jesteś najprzystojniejszym facetem, jakiego znam

Niech poczuje, że naprawdę doceniasz także jego wygląd zewnętrzny. Mężczyźni często martwią się, że nie odpowiadają swoim partnerkom pod kątem wizualnym i jakiś inny Alvaro może im je z łatwością odbić. Pokaż, jak bardzo na ciebie działa.

Każda chwila spędzona z tobą jest piękna

Niech wie, że lubisz spędzać z nim czas i także dobrze się bawisz. Faceci często myślą, że spotykamy się z nimi z nudów lub braku laku. W skrócie: pokaż, że lubisz z nim chodzić na spacery itp., a on z pewnością zacznie cię częściej zabierać w piękne miejsca.

Działasz na mnie jak nikt inny

Niech wie, że na ciebie działa i naprawdę mocno cię kręci. Dzięki temu wyznaniu poczuje się pewniej i może zacznie cię częściej zapraszać na romantyczne randki i inicjować seks. Mężczyźni często zapominają, że gdyby nie byli dla nas ważni, to w ogóle byśmy z nimi nigdzie nie wychodziły.

W twoich ramionach czuję się bezpiecznie

Mężczyźni lubią słyszeć, że zapewniają swojej wybrance poczucie bezpieczeństwa. Dla twojego faceta to wielki komplement, więc obdaruj go od czasu do czasu. Niech poczuje się prawdziwym siłaczem, który jest w stanie ochronić swoją kobietę przed wszelkim złem. To zaszczepi też w nim opiekuńczość.