Styl życia

Jak rozkochać go na całego?

jak rozkochać go w sobie

Zastanawiasz się, jak rozkochać go na całego? My to wiemy, bo podpytałyśmy naszych kolegów i teraz dysponujemy sekretną wiedzą na ten temat. Postanowiłyśmy się z wami podzielić owymi tajemnicami. Gotowe na zapoznanie się z nimi?

Chwal go jak najczęściej

Mów mu od czasu do czasu dużo miłych rzeczy. Powiedz, że kręci cię w tym zaroście, że bardzo lubisz, gdy ubiera czerwone bluzki, bo podkreślają jego czarne włosy, które są absolutnie fenomenalne. Pochwal go za to, że zawsze po ciebie przyjeżdża, jak idziecie na randkę. To rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę, on zechce to robić dalej, bo zobaczy, że doceniasz jego starania i nie idą one na marne. Powiedz mu czasem, że świetnie całuje itp. Niech poczuje, że lubisz się z nim kochać. Na tym polu niemal każdy facet potrzebuje dowartościowania.

Wczuj się w jego nastrój

Mężczyźni też mają gorsze dni i chcą się wówczas wygadać. Oznacza to, że musisz wykazać się jako dobra przyjaciółka, która potrafi aktywnie słuchać i wspierać. On będzie ci za to wdzięczny i zobaczy cię w roli swojej partnerki. Jeśli ma ochotę na seks, bądź namiętną kochanką i baw się doskonale podczas erotycznych igraszek.

Dotykaj go po całym ciele

Mężczyźni kochają być dotykani, choć żaden się do tego nie przyzna, bo woli uchodzić za twardziela. Pogładź go czasem po ręce, głowie, plecach, lekkie zmierzwienie włosów też jest mile widziane.  Pamiętaj, on lubi być dotykany nawet przy swoich kolegach.

Wychodź z inicjatywą erotyczną

Mężczyźni często narzekają, że kobiety w ogóle nie okazują im seksualnego zainteresowania.  To zawsze oni muszą inicjować erotyczne igraszki tak, jakby nam w ogóle na nich nie zależało.  Pokaż, że masz ochotę kochać się z nim do utraty tchu, a on oszaleje na twoim punkcie.

Mów, gdy jest ci dobrze w łóżku

On chce wiedzieć, co sprawia ci przyjemność, dlatego się nie krępuj, tylko mów mu wprost, gdy doprowadza cię do szaleństwa za sprawą pocałunków, pieszczot piersi itp. On z pewnością chce się doszkolić i udoskonalić swoje techniki, aby było ci z nim jeszcze przyjemniej.

Seksowna bielizna

Mężczyźni wpadają w euforię, gdy widzą swoją wybrankę w seksownej bieliźnie. Dlatego nie żałuj pieniędzy na erotyczne kreacje. Rozpalisz go do szaleństwa, a on będzie widział, że starasz się dla niego pięknie wyglądać i z pewnością to doceni. Tak wiele kobiet nie przykłada wagi do swojego wyglądu…

Mów często, dlaczego go kochasz

Bo zawsze się tobą opiekuje, wspaniale przytula, jest czuły w łóżku i diabelnie inteligentny. Na dodatek świetnie prowadzi samochód i potrafi sam naprawić uszczelki.  Mów często, dlaczego go kochasz, a on upewni się w przekonaniu, że jesteś właśnie tę jedyną.

Bądź szczera

Mężczyźni naprawdę nie lubią, gdy owijasz w bawełnę lub unikasz niewygodnych tematów. Wtedy czują, że coś jest nie tak, ale nie wiedzą co. A są słabi w rozwiązywaniu zagadek. Poza tym pamiętaj, iż oni nie znoszą fochów. Lepiej jest go solidnie zbesztać za złe zachowanie niż skrywać w sobie złość.

Pokaż czasem światu, że go kochasz

Chwyć go za rękę w parku, przytul się do niego przy kolegach. Większość facetów ceni sobie czułość i lubi, gdy pokazujesz światu, jak bardzo ich kochasz. On chce poczuć, że się go nie wstydzisz, wręcz przeciwnie, chętnie chwalisz się takim świetnym mężczyzną. To znacznie podnosi jego samoocenę.

Komentarze

ELLE

7 miesięcy temu

kazdy facet lubi byc chwalony a szczer komplemnty na pewno bardzo doceni!

Zostaw komentarz