5 krępujących sytuacji podczas seksu, które przytrafiają się każdemu

Poza tym, że seks jest czystą przyjemnością, jest też spotkaniem dwojga ludzi, którzy na czas zbliżenia nie stają się wolni od swojej fizjologii. Nic dziwnego, że czasem dochodzi do krępujących sytuacji. Warto jednak nauczyć się przechodzić nad nimi do porządku dziennego i nie analizować ich nadmiernie. Przedstawiamy 5 krępujących sytuacji podczas seksu, które przytrafiają się każdemu.

Problemy z orgazmem

Mogą przybierać one różne oblicza, poza tym, że jedna ze stron nie potrafi go osiągnąć, zdarza się, że mężczyzna długo lub szybko dochodzi. Każde odstępstwo od normy wydaje nam się tragedią. Tymczasem to normalne, że poza filmami porno seks trwa zdecydowanie krócej. Niektórzy potrzebują natomiast więcej czasu na rozbudzenie. Zdarza się też, że tego wieczoru, niezależnie od podjętych starań, nie uda się uzyskać orgazmu.  Nie ma się tym, co przejmować, chyba że zawsze obie strony nie są usatysfakcjonowane z seksu.

Nieświeży oddech o poranku

Prawda jest taka, że chociaż szorujesz dokładnie zęby, zanim położysz się spać, to rano twoja jama ustna nie pachnie zbyt zachęcająco. Dlatego zanim zbudzisz swojego ukochanego namiętnym pocałunkiem, udaj się do łazienki i zadbaj o odświeżenie oddechu.

Nieoczekiwane płyny

Kobieta podczas orgazmu może wydzielić ejakulat, który nie ma nic wspólnego z moczem. To efekt silnego szczytowania i stymulacji punktu G.  O ile jednak kobiecy ejakulat cieszy partnerów, o tyle mocz, gazy etc. już niekoniecznie. Poza tym, że jest to kłopotliwa sytuacja dla osoby, która popuściła, jest to też krępujący moment dla partnera, który to widział. Najlepiej zaistniałą sytuację obrócić w żart. To świadczy o dojrzałości relacji.

Wyraz twarzy podczas orgazmu

Wiele kobiet lubi się zadręczać tym, jak wygląda podczas orgazmu. Tymczasem należy wrzucić na luz i nie analizować takich rzeczy, ponieważ nie sprzyja to przeżywaniu rozkoszy. Pomyśl, że twój facet jest równie podniecony jak ty i nie zwraca uwagi na takie drobiazgi jak twoja dziwna mina. Poza tym wielu mężczyzn wyraz twarzy kobiety, która właśnie przeżywa orgazm, uważa za szalenie podniecający.

Imię byłego

Gdy wymawiasz je w trakcie miłosnych uniesień, to twój partner ma prawo poczuć się źle. W końcu może uznać, że to właśnie eks był dla ciebie najlepszym kochankiem i wciąż go kochasz. Jeśli z rozpędu rzucisz imię byłego, gdy szczytujesz, od razu zapewnij obecnego partnera, że to on jest miłością twojego życia i przeproś go za zaistniałą sytuację. Może mu być jednak trudno przejść nad zdarzeniem do porządku dziennego.