najlepszą wersją siebie

Jak kobieta ma zdobyć faceta? Powinna najpierw zadbać o siebie i swoje życie. Bądź najlepszą wersją siebie i przekonaj się o tym, jak pięknie może być twoje życie.

Zadbaj o swój wygląd

Wygląd to nie tylko to, co nosimy na sobie. To także ciało, włosy a nawet kolor oczu. Wszystko ma znaczenie, szczególnie dla facetów. Nie oszukujmy się, to typowi wzrokowcy. Pierwsze na co zwracają uwagę u kobiet, to właśnie ich wygląd. My kobiety działamy zupełnie inaczej. Liczy się dla nas wnętrze, a dopiero później charakter faceta. Kobieta, które chce zdobyć faceta – zwrócić na niego uwagę, powinna zadbać o wygląd. Mężczyźni uwielbiają sukienki, gdyż to one modelują sylwetkę tak, że kojarzy się z płodnością. Szpilki także działają wiele, zmieniając chód kobiety i jej figurę, która momentalnie wydaje się bardziej sexy. Kolor czerwony jest niezwykle podniecający, dlatego właśnie czerwone usta czy ubranie w tym kolorze potrafią zwabić faceta. Co ciekawe, panowie zwracają uwagę także na paznokcie, które wiele mówią na temat zdrowia. To, jak się ubieramy nie pozostaje więc bez znaczenia dla męskiego oka. Dlatego każda kobieta, marząca o zdobyciu faceta powinna o tym pamiętać.

Wychodź z domu

Często kobiety zastanawiają się gdzie szukać faceta, w jakich miejscach czekać może miłość. Będąc najlepszą wersją siebie nie znajdziemy faceta siedząc w domu na kanapie. By otworzyć się na miłość trzeba wyjść poza swoją strefę komfortu. Wyjść z domu i zacząć rozglądać się za wymarzonym facetem. Wszystko brzmi ciekawie, ale gdzie go szukać? W miejscach, w których spotkamy typ mężczyzny, którego szukamy. Jeśli pragniemy poznać oczytanego, inteligentnego faceta, szukajmy go w bibliotece, klubie czytelniczym czy na spotkaniach autorskich. Chcemy pewnego siebie imprezowicza – znajdziemy takich mężczyzn w klubie. Wysportowanych na siłowniach itd. We właściwym miejscu będziemy mieli wspólny punkt zaczepienia – książki, dany artysta czy sport stanie się idealnym tematem do rozpoczęcia znajomości. A najtrudniej wykonać ten pierwszy krok.

Rób to, co kochasz

kobietyJak być najlepszą wersją siebie? Najlepiej robić w życiu to, co kochamy. Nie zaniedbywać pasji i zainteresowań, które napełniają nas radością i energią do działania. A już na pewno nie możemy zapominać o znajomych. Pielęgnowanie bliskich relacji sprawia, że czujemy się wspaniale, otrzymujemy wsparcie od innych i takie samo oferujemy. To wszystko ma znaczenie w temacie naszego samopoczucia i spełnienia. Pozytywnie nastawieni ludzie przyciągają do siebie innych, więc wtedy mamy większe szanse na znalezienie prawdziwej miłość.

Podsumowując, bądź najlepszą wersją siebie! Dbaj o swój wizerunek, korzystaj z życia, wychodź na miasto, baw się i spotykaj ze znajomymi. Niech twoje życie będzie pełne kolorów. Jeśli sama o to nie zadbasz, nikt nie zrobi tego za ciebie. Miłość będzie dopełnieniem twojego życia i tego życzymy wszystkim poszukującym uczucia.

Katarzyna Antos