Psychologia

Co mężczyźni kochają w kobietach?

co mężczyźni kochają w kobietach

Nie sama uroda czy figura przyciąga mężczyzn. Zdecydowanie lepszym wabikiem na płeć przeciwną jest to, co sobą reprezentujemy, czym się interesujemy i jakie talenty ukrywamy. Prawdziwe piękno zaczyna się od wewnątrz. Co mężczyźni kochają w kobietach?

Czego szukają w nas mężczyźni?

Kobietom może się wydawać, że panów pociąga jedynie duży biust, ładna twarz i szczupła talia. Ale nie wszyscy mężczyźni spoglądają tylko na wygląd zewnętrzny. W określeniu atrakcyjności, liczy się także to, co ukryte w środku. Piękno zewnętrzne to nie wszystko. Często poczucie humoru czy zainteresowania kobiety, są zdecydowanie bardziej pociągające, niż sam wygląd kobiety. Im bardziej nasze życie jest ciekawe, tym skuteczniej możemy zainteresować innych swoją osobą. Ludzie aktywni, którzy wciąż się rozwijają i doskonalą umiejętności, są bardziej interesujący. Kobieta wcale nie musi mieć wielkiego biustu czy figury modelki, by zdobyć serce mężczyzny.

Przez żołądek do serca

Gotowanie to wspaniała pasja. Mężczyźni uwielbiają jeść, a niektórzy także gotować. Kobieta, która potrafi w kuchni wyczarować coś więcej niż kanapki i herbatę, z pewnością zyska w oczach faceta. To dla wielu mężczyzn spełnienie marzeń. Samodzielnie przygotowany obiad czy kolacja, zrobią wielkie wrażenie na facecie. A gotowanie może być też bardzo seksowne,więc dlaczego nie ugotować czegoś wspólnie? Taka randka będzie udana, nawet jeśli posiłek, nie będzie przypominał dania mistrza sztuki kulinarnej.

Uzdolniona manualnie kobieta

Talent niejedno ma imię, ale zawsze robi wrażenie. Robótki ręczne, papierowa wiklina, decoupage? Mężczyzna może nie znać nazw wszystkich dziedzin sztuki manualnej, ale to, że kobieta potraf zdziałać takie cuda, na pewno nie zostanie niezauważone. Nie należy wstydzić się swoich pasji. Wybranek serca doceni własnoręcznie zrobiony na drutach szalik, nawet gdy nie będzie on idealny.

Współczesna poliglotka

Znajomość języków obcych to we współczesnym świecie podstawowa umiejętność. Angielski znają prawie wszyscy, ale inne języki niekoniecznie. Znasz rosyjski, francuski, a może uczysz się hiszpańskiego i planujesz wybrać się na kurs chińskiego? To znak, że jesteś ambitna i stawiasz na swój rozwój osobisty. Nawet nie wiesz, jak to kręci facetów. Kto wie, może w przyszłości wspólnie zapiszecie się na jakiś kurs językowy.

Aktywne życie

Kobiety uprawiające sport także są atrakcyjniejsze w oczach mężczyzn. Dbają o swoje ciało i mają świadomość zdrowia. Z osobą aktywną nie można się nudzić, więc facet będzie miał pewność, że wspólnie spędzicie aktywny czas, np. na bieganiu czy podczas górskich wycieczek.

Zakochana w książkach

sztuka czytaniaSztuka czytania nie zanika, wręcz przeciwnie, ma się świetnie. Czytanie poszerza horyzonty i pobudza wyobraźnię. Dzięki książkom, możemy poruszać różne tematy. Kobieta oczytana będzie dla faceta atrakcyjna i elokwentna. A inteligencja jest dla wielu mężczyzn wyznacznikiem atrakcyjności. Czytajmy więc jak najwięcej.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

Emilly27k

6 lat temu

Moim zdaniem szukają mężczyźni ciepła i miłości. Rozmowy o życiu. Mamy kilka takich sytuacji kiedy mężczyzna szuka rozwiązania, a my jako kobiety rozwiązujemy problem na wszystkie sposoby.Kochają nas za to,że jesteśmy troskliwe, umiemy gotować, upiec.

pati25

6 lat temu

Nigdy nie zgadniemy co tak na prawdę mężczyzn pociąga.Na pewno warto być sobą,zachowywać się swobodnie.Warto też mieć swoją pasję,hobby.

Mindi

6 lat temu

Najważniejsze, żeby żyć zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Myślę, że panowie od razu wyczują jeśli będziemy robiły coś tylko po to aby się komuś podobać. Przecież nie chciałybyśmy aby mężczyzna zainteresował się kimś, kim tak naprawdę nie jesteśmy. Ale warto rozwijać się i wolny czas spędzać na czymś przyjemnym, otwiera nas to na świat i mamy wtedy więcej okazji aby spotkać kogoś równie cinteresującego 🙂

Tess

6 lat temu

Tak naprawdę nie wiadomo czego szukają mężczyźni w kobietach. Jak się kiedyś mówiło „każda potwora znajdzie swojego amatora”. Warto dbać o siebie i być między ludźmi aby spotkać kogoś. Nie powinno się specjalne szukać i zabiegać o mężczyznę. Oni też powinni coś z siebie dać.

Zostaw komentarz