Agent - Gwiazdy 3

Reality show Agent zadebiutował w polskiej telewizji w roku 2000. Po kilkunastu latach program powrócił w nieco innej odsłonie, jeśli chodzi o uczestników. W lutym czeka nas kolejna edycja programu Agent Gwiazdy 3. Kto w nim wystąpi?

Agent – program, który miał mnóstwo fanów

Pamiętacie dawnego Agenta? Kiedy program wszedł do polskiej ramówki, wielu widzów zasiadało wieczorami przed telewizory, by zobaczyć zmagania uczestników, zastanawiając się, kto jest tytułowym Agentem. Program prowadził Marcin Meller, a zdjęcia nagrywane były w Hiszpanii, Francji oraz Portugalii. Uczestnicy show mieli do wykonania określone zadania, a rolą Agenta był ich sabotaż. Pod czas kolacji, w kopertach znajdywali piórka, które informowały ich o pozostaniu lub odpadnięciu z programu. W produkcji brały udział osoby nikomu nieznane. Po paru latach, stacja TVN postanowiła wrócić do formatu w odświeżonej wersji, zapraszając do udziału znane osobowości ze świata showbiznesu.

Poprzednie edycje

W poprzednich edycjach programu Agent – Gwiazdy brały udział znane z ekranów twarze. Nie zabrakło artystów ze świata muzyki, filmu, seriali czy blogosfery. W pierwszej edycji Agenta z udziałem gwiazd zwyciężył Antonii Królikowski, zaś Agentem okazał się prowadzący Milionerów – Hubert Urbański. W ostatnim wydaniu show wygrała Daria Ładocha, którą wielu widzów typowało na Agenta. Tym z kolei była Odeta Moro. Program dostraczył widzom rozrywki, ale także mnóstwo emocji, ponieważ widzowie mogli poznać zachowanie gwiazd w ekstremalnych sytuacjach. Co przyniesie nam trzecia edycja Agenta?

Agent – Gwiazdy 3

Agent - GwiazdyZnamy już pełną listę uczestników show stacji TVN. Nie obyło się bez zaskoczeń, co do nazwisk, które tym razem będą walczyć o nagrodę główną, czyli pieniądze, które uzbierają podczas gry. Trzecia odsłona Agent Gwiazdy wystartuje na wiosnę. Już niedługo na ekranie będziemy podziwiać takie gwiazdy jak: Beniamin Andrzejewski, Peja, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Jan Kuroń, Anna Lucińska, Anna Skura, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski, Ilona Ostrowska, Piotr Świerczewski, Maja Włoszczowska oraz Julia Wróblewska. W obsadzie mamy więc sportowców, aktorów, blogerkę czy podróżnika. Zaskoczeniem okazał się Peja, choć w pierwszej edycji pojawił się już znany raper Vienio. Uczestnicy Agenta zmierzyli się w walce w malowniczej Indonezji oraz na wyspie Bali. Prowadzącą po raz kolejny została Kinga Rusin. Już wkrótce przekonamy się, jak poradzą sobie z zadaniami i czy uda im się trafnie zdemaskować Agenta.

Będziecie oglądać kolejną edycję programu Agent – Gwiazdy?

Katarzyna Antos

4 KOMENTARZE

  1. Niestety ale ten program nie przypadł mi do gustu i nie będę go oglądała. Niektórzy z ciekawością obserwowali kolejne poczynania gwiazd, więc obejrzałam kilka odcinków z poprzednich edycji. Jednak to co innych ciekawiło mnie nudziło. Jest tyle programów, także nie będę się nudziła, wybiorę inny program do obejrzenia 🙂

  2. Ja równiez obejrzałam z ciekawości kilka odcinków i nic ciekawego tam nie zauważyłam. Ot taka tam zabawa dla gwiazd. Oderwanie sie od bogatej rzeczywistości, fajna przygoda.
    To prawie tak jakbym ja wyjechała na luksusowe wczasy – takie odwrócenie rzeczywistości 😉

  3. A ja bardzo lubię ten program.Oglądałam wszystkie odcinki.Na tą edycję też czekam z niecierpliwością 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ