Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Marty Obuch pt. Metoda na wnuczkę!

metoda na wnuczkę

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Filia ufundowało jeden egzemplarz powieści Marty Obuch pt. Metoda na wnuczkę. Już dziś weź udział w naszym konkursie.

Adam Gryziewicz spotyka kobietę swych marzeń, ale zostaje przez nią źle zrozumiany i nagle z dentysty musi przeistoczyć się w romantycznego artystę malarza. Sprawa jest trudna, ponieważ powinien dysponować pracownią, na dodatek zobowiązał się przecież do wykonania portretu, choć nie potrafi rysować.
Jego wybranka, Ewa, to bystra osóbka, która również ma mnóstwo na głowie. Musi odnaleźć złodzieja zaginionego obrazu, uchronić brata przed zawarciem małżeństwa z pewną zołzą, wyswatać nieśmiałą przyjaciółkę i zrobić z niej zmysłową femme fatale, a przede wszystkim chce dać pstryczka w nos zapatrzonemu w siebie pseudoartyście.
Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy zza grobu odzywa się prababcia Matylda…

 

Wygraj powieść Marty Obuch pt. Metoda na wnuczkę!

Aby zdobyć jeden egzemplarz powieści Marty Obuch pt. Metoda na wnuczkę, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jak Adam Gryziewicz wybrnie z obietnicy wykonania portretu? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.
  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Metoda na wnuczkę. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej: http://www.wydawnictwofilia.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Metoda na wnuczkę”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 1 egzemplarza powieści Marty Obuch pt. Metoda na wnuczkę jest Wydawnictwo Filia.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagroda zostanie wysłana do laureatki przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatki można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureatkę, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (6)

pati25

6 lat temu

Super zabawna historia.Powodzenia w konkursie 🙂

Aneta

6 lat temu

zapowiada się ciekawie :-), nie wiem czy mi weny wystarczy, zeby spróbować szczęścia w tym konkursie, ale chyba warto 🙂

Tess

6 lat temu

Wnuczkę w takim wieku to mam chyba tylko ja, panie są jeszcze młode. Nie wiem czy coś ciekawe wymyślę jako odpowiedź, spróbuję.

eleonor

6 lat temu

Zgłoszenie wysłane, lubię książki z elementami komedii:)

ninka

6 lat temu

Zapowiada się naprawdę zabawna powieść, zgłoszenie wysłane. A nuż szczęście uśmiechnie się właśnie do mnie:)

ewalub

6 lat temu

Chyba dużo będzie się działo w tej książce.

Zostaw komentarz