Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie!

znajdę cię wszędzie

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Oficynka ufundowała trzy egzemplarze powieści kryminalnej Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Pełna napięcia i emocji opowieść, inspirowana plagą współczesnego świata – przemocą domową, cierpieniem fizycznym i psychicznym wobec bezbronnych kobiet oraz ich desperacką walką o prawo do spokoju, do szczęścia, do normalnego życia.

Dominika poznaje uroczego, pełnego życiowej energii Wiktora. Ich przypadkowe spotkanie staje się początkiem przyjaźni, a następnie gorącej miłości uwieńczonej upragnionym ślubem. Kilka lat wspólnego życia zakłóca niezrozumiała, niczym niezapowiadana przemoc. Troskliwy i kochający dotąd mężczyzna zmienia się niepostrzeżenie w zimnego, cynicznego drania, który za nic ma uczucia żony, jej bezgraniczną miłość i oddanie. Po kilku latach życiowej gehenny zrozpaczona Dominika decyduje się na śmiały krok. Postanawia w końcu odmienić swój los.

Jak potoczą się losy zagubionej życiowo, załamanej i całkowicie bezradnej kobiety? Czy trafi na kogoś, kto jej pomoże, kto poda rękę? Czy uda jej się znaleźć bezpieczne schronienie przed niezwykle przebiegłym i wyjątkowo mściwym prześladowcą?

Wygraj powieść Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Co powinna zrobić Dominika, aby uwolnić się od swojego oprawcy? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

 • Jaką książkę, która ukazała się nakładek Oficynki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Znajdę cię wszędzie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30.01.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Znajdę cię wszędzie DK”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 30.01.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Krzysztofa Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie jest Oficynka.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję serwisu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (12)

ewalub

5 lat temu

Dawno tu nie było konkursu. Czy to się wkrótce zmieni? Byłoby miło 🙂

ewalub

6 lat temu

Ja i moja niecierpliwa natura… Gdzie te wyniki? Wiem, że jest jeszcze czas, ale zwykle bardzo szybko były publikowane i już się doczekać nie mogę 🙂

  linea

  6 lat temu

  Ja mam podobnie, też zagladam tutaj w oczekiwaniu na wyniki, bo może akurat mi się poszczęściło. A jak nie to chociaż pogratuluję zwyciężczyniom i przestanę się łudzić 😉

   ewalub

   6 lat temu

   Ale jeszcze możemy mieć nadzieję 🙂

    linea

    6 lat temu

    Pewnie, że tak. Do samego końca, jak zawsze 🙂

ewalub

6 lat temu

Już myślę nad odpowiedzią 🙂

  linea

  6 lat temu

  Odpowiedź już napisana 🙂 Teraz pozostaje mi tylko czekać na wyniki i trzymać kciuki 🙂
  Nie ukrywam, że zaintrygowała mnie ta powieść. Bardzo chętnie się z nią zmierzę…

   ewalub

   6 lat temu

   A ja dalej myślę 🙂 Kilka pomysłów przeleciało przez moją głowę, ale żaden nie wydałam się całkowicie dobry. Musze chyba się z tym przespać 🙂

    linea

    6 lat temu

    Super. Jednak przespanie się z tymi pomysłami pomogło ? 😉

     ewalub

     6 lat temu

     Pomogło 🙂 Ciekaw czy redakcji się spodoba? 🙂

Zostaw komentarz