Dzieje się Konkursy

Nagroda: powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia

grzeszne pragnienia

Do kogo wędruje powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. 

Pirat rzeczny Mickey O’Connor, zwany Czarującym Mickeyem, wydobył się z nędzy londyńskich slumsów, by zostać królem przestępczego świata dzielnicy St.Giles. Zdobywa wszystko, czego zapragnie – z jednym wyjątkiem. Silence Hollingbrook nie przestaje nawiedzać go w snach, odkąd spędziła jedną, jedyną noc w jego łóżku. Kiedyś Silence gotowa była poświęcić wszystko, aby ocalić mężczyznę, którego kochała. Teraz, kiedy została niespodziewanie wdową i odnalazła spokój, w jej życie wtargnął znów Czarujący Mickey, przedstawiając propozycję, której nie sposób odrzucić.

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jaką propozycję ma dla Silence Czarujący Mickey? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa BIS, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Grzeszne pragnienia. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Czarujący Mickey w rzeczywistości jest gejem, który pragnie ukryć własną orientację seksualną. Mężczyzna ma propozycję dla Silence. W zamian za pieniądze, które od niego otrzyma, kobieta zgodzi się pełnić rolę jego przykrywki i zostanie jego żoną. Chętnie przeczytam „Wielki skok”Joanna D., Mysłowice.

Czarujący Mickey chce, aby Silence została jego wspólniczką w ciemnych interesach. Mężczyzna szuka kogoś, kto bez wzbudzania podejrzeń mógłby szmuglować towar. Silence wygląda na osobę stateczną i niewinną.  Zainteresowała mnie książka „Szelma w aksamicie”Maria T., Warszawa.

 

Mężczyzna ma dla Silence dość nietypową propozycję. Oczekuje, że zostanie ona jego księgową. Mickey szuka kogoś zaufanego, poprzedni buchalterzy go okradali. Jednak w czasach, w jakich przyszło mu żyć zatrudnianie kobiety w roli księgowej wciąż jest czymś nietypowym.  Chętnie zapoznam się z „Zakazanymi  przyjemnościami” Weronika M., Tomaszów Mazowiecki.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (4)

Mindi

6 lat temu

Gratuluję nagrody i ciekawych wypowiedzi 🙂

pati25

6 lat temu

Gratuluję 🙂

ewalub

6 lat temu

Ciekawe pomysły, gratuluję 🙂

Zostaw komentarz