grzeszne pragnienia

Do kogo wędruje powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. 

Pirat rzeczny Mickey O’Connor, zwany Czarującym Mickeyem, wydobył się z nędzy londyńskich slumsów, by zostać królem przestępczego świata dzielnicy St.Giles. Zdobywa wszystko, czego zapragnie – z jednym wyjątkiem. Silence Hollingbrook nie przestaje nawiedzać go w snach, odkąd spędziła jedną, jedyną noc w jego łóżku. Kiedyś Silence gotowa była poświęcić wszystko, aby ocalić mężczyznę, którego kochała. Teraz, kiedy została niespodziewanie wdową i odnalazła spokój, w jej życie wtargnął znów Czarujący Mickey, przedstawiając propozycję, której nie sposób odrzucić.

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Elizabeth Hoyt pt. Grzeszne pragnienia, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jaką propozycję ma dla Silence Czarujący Mickey? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa BIS, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Grzeszne pragnienia. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Czarujący Mickey w rzeczywistości jest gejem, który pragnie ukryć własną orientację seksualną. Mężczyzna ma propozycję dla Silence. W zamian za pieniądze, które od niego otrzyma, kobieta zgodzi się pełnić rolę jego przykrywki i zostanie jego żoną. Chętnie przeczytam „Wielki skok”Joanna D., Mysłowice.

Czarujący Mickey chce, aby Silence została jego wspólniczką w ciemnych interesach. Mężczyzna szuka kogoś, kto bez wzbudzania podejrzeń mógłby szmuglować towar. Silence wygląda na osobę stateczną i niewinną.  Zainteresowała mnie książka „Szelma w aksamicie”Maria T., Warszawa.

 

Mężczyzna ma dla Silence dość nietypową propozycję. Oczekuje, że zostanie ona jego księgową. Mickey szuka kogoś zaufanego, poprzedni buchalterzy go okradali. Jednak w czasach, w jakich przyszło mu żyć zatrudnianie kobiety w roli księgowej wciąż jest czymś nietypowym.  Chętnie zapoznam się z „Zakazanymi  przyjemnościami” Weronika M., Tomaszów Mazowiecki.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.