odpowiedź pease

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy poradnika psychologicznego pt. Odpowiedź autorstwa Allana i Barbary Pease. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Jeśli masz w życiu wątpliwości i zadajesz sobie różne pytania – oto ODPOWIEDŹ – nowa, przełomowa książka autorów międzynarodowych bestsellerów na temat mowy ciała i relacji międzyludzkich.

Co jest dla mnie w życiu naprawdę ważne? Dlaczego nie udaje mi się osiągać wyznaczonych celów? Czy można przekuć porażkę w sukces?

Autorzy po serii własnych bolesnych doświadczeń sięgnęli do najnowszych odkryć naukowych, żeby przeprogramować swój sposób myślenia, tak by dostrzegać możliwości zamiast problemów. Szczerze i z humorem opowiadają o osobistych przeżyciach i udowadniają, że ty też możesz odmienić swoje życie.

ODPOWIEDŹ

  • przedstawia nowe badania naukowe obrazujące, jaką rolę odgrywa mózg w osiąganiu życiowych sukcesów,
  • pomaga zdecydować, na czym ci w życiu zależy, i wykonać pierwszy krok w stronę zmian,
  • daje pewność siebie potrzebną, by wytyczać sobie odważne cele.

Jeśli zatem pragniesz poprawić swoją sytuację, ODPOWIEDŹ pokaże ci, jak odkryć, czego naprawdę chcesz od życia, a następnie jak to urzeczywistnić.

Allan Pease jest australijskim ekspertem w dziedzinie mowy ciała i współautorem 15 książek na temat relacji damsko-męskich.

Barbara Pease napisała wraz z mężem Allanem 15 bestsellerowych poradników na temat mowy ciała i relacji damsko-męskich. Do najpopularniejszych tytułów należą Mowa ciałaDlaczego mężczyźni pragną seksu,a kobiety potrzebują miłościDlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać i Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą.

Wygraj poradnik psychologiczny pt. Odpowiedź autorstwa Allana i Barbary Pease!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy poradnika psychologicznego pt. Odpowiedź autorstwa Allana i Barbary Pease, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jaki cel chciałabyś osiągnąć w swoim życiu i dlaczego?

  2. Jaką książkę wydaną przez Dom Wydawniczy Rebis chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Odpowiedź. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomocna może okazać się strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 28.05.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Odpowiedź”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 28.05.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy poradnika Allana i Barbary Pease pt. Odpowiedź jest Dom Wydawniczy Rebis.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

6 KOMENTARZE

  1. Zaciekawił mnie nawet sam tytuł tego poradnika i weszłąm na stronę poczytać o czym jest. Zastanawiam się nad tym co chciałabym dokonać i może powalczę w konkursie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ