Dzieje się Konkursy

Wygraj książkę Agnieszki Rezler pt. Lawa, owce i lodowce!

lawa owce i lodowce

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Dolnośląskie ufundowało dwa egzemplarze książki Agnieszki Rezler pt. Lawa, owce i lodowce. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Islandia niezmiennie intryguje. Kraina wulkanów, gejzerów i lodowców. Bliska kontynentalnej Europie, a jednak na swój sposób  egzotyczna. Znana na świecie dzięki ekscentrycznym artystom, erupcji Eyjafjallajökull, która dała się we znaki liniom lotniczym, czy wyjątkowym występom kibiców piłkarskiej drużyny narodowej. Rodzinny wyjazd stał się dla autorki okazją do bliższego poznania zadziwiającej wyspy. Jak mieszkają ci, którzy sobotę nazywają Laugardagur, czyli po prostu dniem kąpieli? Co jedzą i piją na co dzień, skoro ich narodowym daniem jest zgniły rekin, a eksportowy produkt monopolowy, kminkowa wódka, nazywa się Svarta Daudi, czyli Czarna Śmierć? To bezpretensjonalny, pełen humoru obraz Islandii – jej zapierającej dech w piersiach przyrody, niezwykłej historii i specyficznego charakteru mieszkańców.

Wygraj książkę Agnieszki Rezler pt. Lawa, owce i lodowce!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Agnieszki Rezler pt. Lawa, owce i lodowce, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

1) Z czym kojarzy Ci się Islandia?
2) Jak nazywa się seria, w której skład wchodzi książka Agnieszki Rezler pt. Lawa, owce i lodowce? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 05.04.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Lawa, owce i lodowce”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 05.04.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Agnieszki Rezler pt. Lawa, owce i lodowce jest Wydawnictwo Dolnośląskie.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

Mysza

6 lat temu

Przepraszam, gdzie są publikowane wyniki? Nigdzie nie mogę znaleźć…

Tośka

6 lat temu

Islandia ogromnie mnie fascynuje, ale wycieczka jest naprawdę droga, może kiedyś uda mi się na nią odłożyć.

Tayanna

6 lat temu

Wysłałam zgłoszenie, chciałabym dowiedzieć się więcej nt. islandzkich zwyczajów.

pati25

6 lat temu

Islandia to ciekawy kraj.Ciekawy konkurs 🙂

Aneczka2015

6 lat temu

Fajna okładka 🙂

ona_jest_ze_snu

6 lat temu

Zawsze fascynowała mnie Islandia, muszę powalczyć o tę ciekawą książkę:)

Zostaw komentarz