Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Ove Løgmansbø pt. Prom!

prom ove logmansbo

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Dolnośląskie ufundowało dwa egzemplarze powieści Ove Løgmansbø pt. Prom. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Dziewiczy rejs promu duńskich linii na Wyspy Owcze nie kończy się tak, jak powinien. Jednostka niespodziewanie zatrzymuje się na wodach przybrzeżnych archipelagu, gdzie sieci komórkowe nie mają zasięgu. Kontakt z załogą urywa się i wszystko wskazuje na to, że prom został uprowadzony. Na pokładzie jest Katrine Ellegaard, duńska policjanta, która na własną rękę próbuje ustalić, co się dzieje. Szybko przekonuje się, że wdrożono procedury awaryjne, uniemożliwiające przemieszczanie się między pokładami, a na statku prawdopodobnie znajdują się terroryści. Tymczasem czekający na nią w Vestmannie Hallbjorn Olsen odkrywa, że wyjaśnienie sprawy może kryć się nie na promie, ale na archipelagu.

Ove Løgmansbø, autor trzech kryminałów z Wysp Owczych, to tak naprawdę Remigiusz Mróz. Najpopularniejszy polski pisarz młodego pokolenia postanowił spróbować swoich sił w roli autora skandynawskich kryminałów. Remigiusz Mróz, nie ujawniając swojej prawdziwej tożsamości, wysłał do wybranych wydawnictw kryminał rozgrywający się na Wyspach Owczych. Przedstawił się jako debiutujący pisarz, którego matka pochodzi z Polski, a ojciec jest rodowitym Farerem. Opisywał, że woli wydać powieść w Polsce, bo rynek wydawniczy na archipelagu jest niewielki i zdominowany przez autorów zagranicznych. Wydawnictwo Dolnośląskie zdecydowało się na wydanie debiutu.

Wygraj powieść Ove Løgmansbø pt. Prom!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Ove Løgmansbø pt. Prom, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Dlaczego jednostka zatrzymała się na wodach przybrzeżnych archipelagu? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Ile kryminałów z Wysp Owczych ma na swoim koncie Ove Løgmansbø? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 04.04.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Prom”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 04.04.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Ove Løgmansbø pt. Prom jest Wydawnictwo Dolnośląskie.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

Tosia

5 lat temu

Lubię twórczość Remigiusza Mroza, ale nie wiedziałam, że pisze też pod pseudonimem.

Tayanna

5 lat temu

Remigiusz Mróz piszący pod pseudonimem – to może być ciekawe:)

pati25

6 lat temu

Cieszę się,gdy do wygrania są kryminały.Ciekawe pytanie konkursowe.Powodzenia 🙂

Aneczka2015

6 lat temu

Kolejna ciekawa nagroda 🙂

Danusiate

6 lat temu

Remigiusz Mróz napisał ciekawą serię kryminałów, których bohaterami są prawnicy – Chyłka i Zordon. Sera bardzo mi się podobała, więc kupiłam inną książkę autora – i zupełnie do mnie nie przemówiła. Ciekawe, jak pisze pod pseudonimem. O serii z Wysp Owczych słyszałam skrajnie odmienne opinie.

    ona_jest_ze_snu

    6 lat temu

    Mam podobny problem. Wszyscy zachwalają „Behawiorystę”, ale ja straciłam zainteresowanie Mrozem po „Świcie, który nie nadejdzie”. Jak widać, jego twórczość jest nierówna. Może książka, która jest do wygrania, okaże się równie dobra jak seria, o której wspomniałaś.

Zostaw komentarz