Babskie sprawy Najnowsze Styl życia

Jak zaprowadzić porządek w damskiej torebce?

porządek w damskiej torebce

Damska torebka to prawdziwe morze wszelkich przeróżności. Kobiety noszą w nich wszystko, co jest dla nich niezbędne.  Wydawać by się mogło, że torebka nie ma dna, pomieści wszystko, bez znaczenia wagowego i rozmiarowego.  Bardzo często panuje w niej prawdziwy chaos. W nagłej potrzebie trudno odnaleźć w niej klucze czy telefon. Ten problem pierwszego świata da się rozwiązać. Jak zaprowadzić porządek w damskiej torebce? Zapoznajcie się z naszą instrukcją obsługi wnętrza torebki i pożegnajcie chaos raz na zawsze!

Porządek w damskiej torebce? To jakiś absurd…

Może dla niektórych absurd, ale wyobraźcie sobie, że w waszej torebce panuje idealny porządek. Wszystko ma swoje miejsce, a wy z łatwością wyciągacie z niej to, co potrzebujecie. Pięknie prawda? Zupełnie jak w wizualizacjach Jakóbiaka, ale to przecież tylko torebka, albo aż torebka, a nie spotkanie w show Ellen. Zostawmy jednak wizualizacje i zacznijmy działać. W końcu porządek sam się nie zrobi, nawet jeśli naprawdę będziemy tego chcieć i to z całych sił. Wbrew pozorom, nie jest tak trudno zaprowadzić porządek w damskiej torebce, jeśli mamy w zanadrzu kilka trików. Gwarantujemy, że z ich wykorzystaniem, w każdej, nawet najmniejszej torebeczce zapanuje ład i spokój. To jest nasz cel, więc do dzieła, szkoda tracić cenny czas!

Triki zorganizowanej kobiety

Duża shopperka czy niewielka listonoszka – chcemy w każdej torebce zmieścić wszystko to, czego potrzebujemy bedąc na mieście. Torebka jest po to, by niezbędne przedmioty mieśc zawsze pod ręką. Ale jak je wszystkie zmieścić i uporządkować? Kluczem do sukcesu będą kosmetyczki, najlepiej przeźroczyste. Dlaczego? Odpowiedź jest banalna. Widać przez nie całą zawartośc, przez co wiemy, gdzie i co mamy schowane. Takie proste a jak praktyczne i wygodne. Jedna większa kosmetyczka lub nawet organizer typu wkład do torebki będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które często zmieniają akcesoria. Wtedy wystarczy tylko przełożyć wkład z torebki do torebki i gotowe. Problem z głowy, a my mamy przy sobie wszystko, czego potrzebujemy, bez konieczności przepakowywania całej torby.

torebkiPrzydatne okazują się miniaturki kosmetyków. Jaki jest sens dźwigania pełnowymiarowych produktów? Żaden drogie panie, szkoda naszych ramion i kręgosłupów.  Miniaturka perfum czy kremu do rąk zmieści się do torebki i nie zajmie cennego miejsca. Zorganizowana kobieta nosi ze sobą kalendarz, w którym zapisuje wszelkie ważne sprawy. Ale pamiętajmy, że takowy kalendarz mamy w telefonie, więc może warto przerzucić się z tradycji na nowoczesne opcje? W damskiej torebce nie powinno zabraknąć chusteczek higienicznych. Nigdy nie wiadomo, w jakiej sytuacji okażą się dla nas ratunkiem. Podobnie jest z torbą ekologiczną.  Idąc na zakupy wyciągamy taką torbę i pakujemy do niej sprawunki.  W sytuacji awaryjnej, gdy jakimś trafem zerwie nam się torebka, będziemy mogły jakość donieść jej zawartość do auta czy mieszkania.  Takie triki z pewnością  ułatwią rozporządzanie miejscem w naszych torebkach. A my z ulgą będziemy odnajdywały klucze czy inne ważne przedmioty.

Katarzyna Antos

 

 

 

 

Komentarze (5)

ewalub

6 lat temu

Mam z tym problem. Zawsze mam dużą torebkę i sporo rzeczy w niej 🙂

Aneczka2015

7 lat temu

Ciekawe rozwiązanie z małymi przeźroczystymi kosmetyczkami, muszę takie kupić i zrobić wiosenny porządek w mojej torebce

pati25

7 lat temu

W dużej torebce trudno coś szybko znaleźć.Rozwiązanie z małymi,przezroczystymi kosmetyczkami jest bardzo dobre.Sama takie mam.Nie w torebce a dużej kosmetyczce

Emilly27k

7 lat temu

U mnie zawsze panuje porządek w torebce. Nie ma mowy o bałaganie. Dbam o moje torebki pomimo,że nie mam ich zbyt za wiele. Staram się raz w tygodniu umyć, wypolerować skórkę w kremie.
Owszem ładnie pachnie taka torebka.Za to ja jestem zadowolona, gdyż nadałam jej wygląd choć ma dopiero 2 miesiące. Miło jest kiedy ma się zachowany porządek w torebce i pięknie wyglądającą torebkę.

Danusiate

7 lat temu

Porządek w torebce? A coś takiego w ogóle istnieje? 🙂 Ostatnio udało mi się nieco ogarnąć mój bałagan – kupiłam duży, kolory portfel, który od razu rzuca się w oczy i przezroczystą kosmetyczkę (tak jak radzi Autorka), do które wrzuciłam wszystko, co się dało. Komórkę i klucze trzymam w osobnych kieszonkach – i ten system dość dobrze się u mnie sprawdza, bo zwykle udaje mi się odebrać telefon, zanim ktoś zrezygnuje z czekania 🙂

Zostaw komentarz