Dzieje się Wydarzenia

Vital Forum 2014 – Polkom potrzebny jest „zdrowy egoizm”

Ponad 60 znamienitych prelegentów i 350 uczestników z całej Polski wzięło udział w Vital Forum – ogólnopolskiej debacie nad dojrzalakobieta.plm kobiet.

Ponad 60 znamienitych prelegentów i 350 uczestników z całej Polski wzięło udział w Vital Forum – ogólnopolskiej debacie nad zdrowiem kobiet.

Paneliści – eksperci z wielu obszarów medycyny, zdrowia publicznego, socjologii i psychologii społecznej, a także przedstawiciele samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych – zastanawiali się, w jaki sposób skłonić kobiety do zadbania o siebie poprzez zmianę sposobu żywienia, aktywność ruchową, rzucenie palenia, korzystanie z badań profilaktycznych oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem. „Kobiety powinny się nauczyć zdrowego egoizmu. A mają się od kogo uczyć – od mężczyzn” – radził socjolog, Tomasz Sobierajski.

VITAL FORUM jest częścią kampanii społecznej WITALNA POLKA, której celem jest zaapelowanie do kobiet, by zaczęły dbać o swoje zdrowie. To dla nich stworzone zostało bezpłatne wydawnictwo poradnikowe „Witalna Polka” dostępne na stronie www.vitalforum.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *