Uroda Zabiegi estetyczne

Veinwave™: Szybko, skutecznie, przez cały rok

Zamykanie naczynek krwionośnych bezbolesne, możliwe do wykonania przez cały rok, bez okresu rekonwalescencji. VEINWAVE urządzenie, które właśnie się pojawiło na polskim rynku medycyny estetycznej ma wszystkie zalety laserów służących do likwidacji szpecących naczynek bez ich wad.

Zamykanie naczynek krwionośnych bezbolesne, możliwe do wykonania przez cały rok, bez okresu rekonwalescencji. VEINWAVE urządzenie, które właśnie się pojawiło na polskim rynku medycyny estetycznej ma wszystkie zalety laserów służących do likwidacji szpecących naczynek bez ich wad

Urządzenie Veinwave™ jest owocem wieloletnich prac brytyjskiego doktora Briana Newman, chirurga naczyniowego i jednego z największych autorytetów w leczeniu żył w Wielkiej Brytanii. Aparat popularny w Wielkiej Brytanii i USA niedawno pojawił się w Polsce.

Posiada jeden z najważniejszych certyfikatów w świecie medycyny estetycznej, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo, czyli certyfikat FDA (FDA (Food and Drug Administration)

– Veinwave jest zupełnie innym aparatem, niż lasery z których korzystałam dotychczas – mówi Iwona Radziejewska, lekarka z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej oraz flebologii.

– W działaniu wykorzystuje zjawisko termokoagulacji. Najnowsza technologia pomaga w dużo bezpieczniejszym i komfortowym zamykaniu naczyń krwionośnych. Urządzenie ma dużą skuteczność, spora część naczyń jest już zamknięta po pierwszym zabiegu. Pozostaje zauważalnie mniej śladów w porównaniu z kuracją laserową, a często nie ma ich wcale. Brak okresu rekonwalescencji, co jest bardzo istotne dla wielu pacjentów. Już w gabinecie można nałożyć makijaż i iść na spotkanie biznesowe. Dużym plusem jest, że zabiegi można wykonywać cały rok. Ból jest zdecydowanie mniejszy w porównywaniu z laserem, choć oczywiście są takie miejsca jak wnętrze nosa, czy dekolt, gdzie mimo wszystko zabieg jest nieprzyjemny. – dodaje Iwona Radziejewska.

– Mam odwieczny problem ze skórą naczynkową – mówi Irena, nauczycielka. – Bardzo mnie szpecą popękane naczynka i czuję duży dyskomfort. Zamykałam jej kilkakrotnie, ale zawsze pojawiały się następne. Zabieg laserem był skuteczny, ale drogi i bolesny. Terapia Veinwave to przyjemna odmiana. Bolało dużo mniej, kosztowało jedną trzecią tego, co płaciłam dotychczas. Wiem, że pojawią się następne pęknięte naczynka i najprawdopodobniej będę musiała powtórzyć zabieg, ale jakoś to zniosę, moja kieszeń także – śmieje się pani Irena.

Jeden zabieg urządzeniem Veinwave to koszt maksymalnie 300 zł. Często wystarczy, by zlikwidować problem na twarzy.

Veinwave ™ wykorzystuje proces termokoagulacji. Energia przekazywana jest przez bardzo cienką niklowaną bądź złotą igłę w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek. Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.

ZALETY

  • Szybkie efekty bez skutków obocznych
  • Relatywnie bezbolesny
  • Żadnych siniaków, blizn, przebarwień
  • Bez okresu rekonwalescencji
  • Bez konieczności noszenia opasek uciskowych, kombinezonów
  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Bez konieczności unikania słońca
  • Zdolność do skutecznego leczenia wrażliwych obszarów, takich jak twarz, kostki i kolana
  • Sprawdzona procedura, bezinwazyjna, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA

Typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika do godziny czasu od zakończenia terapii. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

Veinwave ™ można wykorzystywać w leczeniu zmian w obszarze twarzy, nóg, ramionach i innych części ciała.

Komentarze

eve

8 lat temu

to wszystko jest dostepne za grubsze pieniadze u prywaciarzy,na NFZ nie ma szans zamknac laserem naczynek ,ktos slusznie napisal ze to skrot NFZ od Nie ma Finansow na Zdrowie i mial racje ha!

Zostaw komentarz