Zamykanie naczynek krwionośnych bezbolesne, możliwe do wykonania przez cały rok, bez okresu rekonwalescencji. VEINWAVE urządzenie, które właśnie się pojawiło na polskim rynku medycyny estetycznej ma wszystkie zalety laserów służących do likwidacji szpecących naczynek bez ich wad

Urządzenie Veinwave™ jest owocem wieloletnich prac brytyjskiego doktora Briana Newman, chirurga naczyniowego i jednego z największych autorytetów w leczeniu żył w Wielkiej Brytanii. Aparat popularny w Wielkiej Brytanii i USA niedawno pojawił się w Polsce.

Posiada jeden z najważniejszych certyfikatów w świecie medycyny estetycznej, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo, czyli certyfikat FDA (FDA (Food and Drug Administration)

– Veinwave jest zupełnie innym aparatem, niż lasery z których korzystałam dotychczas – mówi Iwona Radziejewska, lekarka z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej oraz flebologii.

– W działaniu wykorzystuje zjawisko termokoagulacji. Najnowsza technologia pomaga w dużo bezpieczniejszym i komfortowym zamykaniu naczyń krwionośnych. Urządzenie ma dużą skuteczność, spora część naczyń jest już zamknięta po pierwszym zabiegu. Pozostaje zauważalnie mniej śladów w porównaniu z kuracją laserową, a często nie ma ich wcale. Brak okresu rekonwalescencji, co jest bardzo istotne dla wielu pacjentów. Już w gabinecie można nałożyć makijaż i iść na spotkanie biznesowe. Dużym plusem jest, że zabiegi można wykonywać cały rok. Ból jest zdecydowanie mniejszy w porównywaniu z laserem, choć oczywiście są takie miejsca jak wnętrze nosa, czy dekolt, gdzie mimo wszystko zabieg jest nieprzyjemny. – dodaje Iwona Radziejewska.