Jak sprawić, by on codziennie chciał uprawiać z tobą seks

Masz duży apetyt na seks? A może przy tym facecie twoje libido po prostu szaleje. On tak cię podnieca, że mogłabyś uprawiać seks codziennie. Co zrobić, aby on również tego chciał? Jak sprawić, by on codziennie chciał uprawiać z tobą seks?

Seks w pozycji siedzącej

On siedzi na łóżku, a ty na nim, to świetna pozycja, ponieważ macie kontakt wzrokowy, możecie okazywać sobie zadowolenie ze zbliżenia, a poza tym macie okazję, by pieścić się, przytulać i całować. Mężczyźni też czasem potrzebują czułości, a nader wszystko są wzrokowcami, dlatego lubią wpatrywać się w twarz swojej szczytującej partnerki.

Wij się jak dzika kotka

On dzięki temu będzie czuł się bardzo podniecony. Kobieta, która tak bardzo pragnie seksu z nim, że aż wije się pod nim, jest szalenie atrakcyjna. W końcu wówczas mężczyzna może poczuć się jak bóg seksu, za którym partnerka po prostu szaleje.

Masowanie się po piersiach

Gdy będziesz robiła to podczas stosunku, to wzmocnisz swoje doznania i ułatwisz mu doprowadzenie się do orgazmu. To także niezwykle przyjemny widok dla większości mężczyzn. Oni lubią być w ten sposób rozpalani.

Zapleć nogi na nim i nadawaj tempo

Opleć mocno nogami jego biodra, a gwarantujemy ci, że obydwoje na tym zyskacie. Ty łatwiej osiągniesz orgazm, a on będzie czuł się podniecony twoim poziomem napalenia na seks z nim. Poza tym mężczyźni lubią, gdy kobieta czasem okazuje się niegrzeczną dominą.

Ocieraj się o jego penisa, gdy jesteście ubrani

Na mężczyzn to mega działa. Na ciebie zresztą też, podniecisz i rozgrzejesz się do czerwoności, a kto wie, może nawet dojdziesz pod wpływem ocierania się łechtaczką o jego męskość. Mężczyźni uwielbiają kobiety zafascynowane członkiem i kochające seks z nimi.