Dzieje się Wydarzenia

Seniorzy z Owsiakiem! Członkowie Klubu Familia 65+ zbierali pieniądze na WOŚP

W niedzielę 12 stycznia 2014 roku odbył się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie w całej Polsce i za granicą zbierane są pieniądze na sprzęt medyczny dla chorych dzieci i seniorów.

W niedzielę 12 stycznia 2014 roku odbył się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie w całej Polsce i za granicą zbierane są pieniądze na sprzęt medyczny dla chorych dzieci i seniorów.

Seniorzy z Klubu Familia 65+ z własnej inicjatywy zaangażowali się w zbieranie pieniędzy na WOŚP!

Nasz Partner – Klub Familia 65+ już po raz drugi zaangażował się w WOŚP. Tym razem członkowie Klubu z własnej inicjatywy zebrali pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Udało się uzbierać trzy tysiące złotych, które przedstawicielki Klubu osobiście wręczyły Jurkowi Owsiakowi podczas Wielkiego Finału w studiu TVP2. Zachęceni inicjatywą naszych Seniorów postanowiliśmy jako Fundusz Hipoteczny Familia SA przekazać 1% z podatku od wszystkich naszych Partnerów.

Klub Familia65+ powstał w lipcu 2012 roku. Pomysł założenia Klubu zrodził się z potrzeby podnoszenia standardów życia polskich seniorów. Członkami Klubu są osoby, które poprawiły jakość swojego życia, a obecnie działają na rzecz popularyzacji obecnych rozwiązań finansowych, prawnych i zdrowotnych by żyć godnie. Członkowie Klubu z własnej inicjatywy zebrali pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Udało się uzbierać trzy tysiące złotych, które przedstawicielki Klubu osobiście wręczyły Jurkowi Owsiakowi podczas Wielkiego Finału w studiu TVP2. Zachęceni inicjatywą naszych Seniorów postanowiliśmy jako Fundusz Hipoteczny Familia SA przekazać 1% z podatku od wszystkich naszych Partnerów.
W tym roku kolejny raz WOŚP zajął się poprawą jakości leczenia osób starszych. Według informacji sztabu głównego WOŚP do tej pory zebrano 35 489 135 zł. Hasło 22. Finału WOŚP brzmiało: “Na ratunek”. Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na wyposażenie oddziałów dziecięcej medycyny ratunkowej, np. wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci, RTG przyłóżkowe, radiologiczne stacje diagnostyczne, aparaty USG.

Fundacja po raz drugi zbiera również pieniądze na rzecz godnej opieki medycznej dla seniorów. W ramach środków z zeszłorocznego Finału Fundacja WOŚP wyposażyła wszystkie istniejące w Polsce oddziały geriatryczne i gotowa jest wesprzeć w ten sam sposób każdy nowy oddział, który będzie miał kontrakt z NFZ.

*****
Fundusz Hipoteczny Familia SA poprawia standard życia polskich Emerytów: oferuje starszym osobom dodatkowe środki finansowe w postaci renty dożywotniej niezależnej od emerytury z ZUS. Klientami spółki są osoby powyżej 65 roku życia, emeryci posiadający prawo własności do nieruchomości (mieszkania, domu, działki). Jest pierwszym i jedynym Funduszem Hipotecznym w Polsce stosującym wszystkie zabezpieczenia chroniące interesy osób korzystających z renty dożywotniej. Fundusz Hipoteczny Familia SA jest prekursorem stosowania łącznie trzech filarów bezpiecznej renty dożywotniej. Większościowym udziałowcem Funduszu Hipotecznego Familia SA jest Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Kapitał akcyjny Funduszu Hipotecznego Familia SA wynosi 15 mln zł.

Komentarze

Emilly27k

7 lat temu

Jestem za ty, aby wszyscy dobrze się bawili podczas akcji takich jakich organizatorem jest Jerzy Owsiak.Tutaj każdy czuje potrzebny każdemu.

Zostaw komentarz