Konkurs – zdradź nam swój przepis na jesienną pielęgnację!

JADWIGA

Jesień zawitała do nas w całej okazałości. Wraz z jej nadejściem warto zadbać o swoje ciało, w czym może pomóc nam polska marka JADWIGA. Już dziś weź udział w konkursie i zdradź nam swój przepis na jesienną pielęgnację!

JADWIGA na jesienny czas

Nasza skóra bywa tak kapryśna jak zmieniające się pory roku. Temperatura, deszcz czy wiatr to czynniki, które znacząco wpływają na jej stan. Dlatego w danych okresach, dostosowujemy pielęgnację do potrzeb skóry i panujących warunków. Jesienią skóra bywa sucha, często wymaga regeneracji i przygotowania na zimowy czas. Marka JADWIGA ma w swojej ofercie wiele produktów, które idealnie sprawdzą się w jesiennej pielęgnacji. Biorąc udział w konkursie, możecie wygrać jeden z trzech zestawów kosmetyków marki JADWIGA.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków marki JADWIGA!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków marki JADWIGA, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe.

Zdradź nam swój przepis na jesienną pielęgnację!

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 17.10.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Przepis na jesienną pielęgnację”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 17.10.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków (w skład każdego z nich wchodzi: Saipan Maska z glinki czerwonej, Polska Papka do cery trądzikowej, Polski krem bionawilżający, Polski tonik cera wrażliwa) jest marka JADWIGA

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

10 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ