Babskie sprawy Najnowsze Styl życia

Jakich mężczyzn pragną kobiety?

przystojny-mezczyzna

kobieta,womane,baba,park,kombinowanym,liebhaben,milosc,milo,zakochani,zakochany,leniwy,liebespaar,paerchen,para,noszenie,prowadzenie,niedwiadek,mi,bear,nosi,nie,czlowieczek,czlowiek,mczyzna,miech,mia si,laughing,wymiewanie,giggle,umiech,umiecha si,chichot,gelaechter,umiechnita,przyja,pikny,mily,wolny czas,czas wolny,urlop,urlop wypoczynkowy,wito,wakacje,wakacyjny,zielony,lato,letni,biel,pruinose,caucasian,euro,kaukaskiej,kaukazki,kaukaski,europejskie,europejska,odkryty,wypoczynek,plecy,jerk,randka,uczy si,data,mlody,zauroczenie,rozrywki,rodzaj,przyjemno,rado,zabawa,upodobanie,rozkosz,wiecenie,wiatla,jasny,olniewajcy,jaskrawy,natenie,wiatlo,ju,sunny,zachmurzenie,sloneczny,cialo niebieskie,slonce,slonca,sloca,gwiazda,gwiezdny,orb,sloce,zielone,zielona,przyjacila,przyjaciele,razem,korzystajcych z,lifestyle

Choć kobiety na ogół deklarują, że ich wymarzony mężczyzna powinien być inteligentny i posiadać nieprzeciętne poczucie humoru, nierzadko oczekują od nich znacznie więcej. Przedstawiamy 3 najbardziej pożądanych typów facetów. Bycie przedstawicielem jednej z tej kategorii stanowi klucz do sukcesu i źródło powodzenia wśród płci przeciwnej.

W poszczególnych kręgach kulturowych mężczyznom stawia się odmienne wymagania. W krajach muzułmańskich od partnerów oczekuje się zdecydowania i umiejętności zapewnienia bytu rodzinie.  Na Zachodzie, gdzie kobietom udało się wywalczyć równouprawnienie, wymarzony partner powinien wykazywać się wrażliwością i empatią.

Wymarzony mężczyzna Polek – niebieski ptak

Choć Polki często deklarują, że w mężczyźnie szukają oparcia, wiele z nich nie potrafi się oprzeć urokowi artystów żyjących z dnia na dzień. Świat bohemy zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. W niebieskich ptakach tym, co fascynuje kobiety, jest  wrażliwość, wszak bez niej trudno stworzyć piękny obraz czy poruszający wiersz.  W rzeczywistości malarze, poeci czy rzeźbiarze nie zawsze są tak empatyczni, czuli i dobrzy, jak mogłoby się wydawać.  Wśród przedstawicieli niemal każdego zawodu znajdziemy ludzi czułych i wyrachowanych. Niemniej w przypadku artysty otrzymujemy coś jeszcze – dzieła stworzone z myślą o nas. Która kobieta nie chciałaby zostać adresatką erotyku lub piosenki?  Czyż ta perspektywa nie jest fascynująca? Ponadto niebieskie ptaki to ludzie wolni, którzy starają się nie ograniczać konwenansami i sztywnymi normami.  Relacje damsko-męskie z artystami nierzadko mają intensywny charakter.  Spoiwem tego typu związków zazwyczaj jest silne, wzajemne pożądanie, któremu nie można się oprzeć.  W rezultacie seks z artystą staje się źródłem niesamowitych, fascynujących doznań.

przystojny-facet

Mężczyzna sukcesu – obiekt pożądania milionów kobiet

Z punktu widzenia ewolucjonizmu naturalnym pragnieniem kobiet jest poczucie bezpieczeństwa, które może zapewnić tylko dobrze sytuowany  mężczyzna. W rezultacie panowie, którzy odnoszą sukcesy na polu zawodowym, z powodzeniem kierują własną firmą, nie mogą narzekać na brak powodzenia. Wbrew obiegowej opinii kobiety nie zabiegają o ich względy z wyrachowania, lecz dzieje się to zupełnie podświadomie. W pewnym wieku każda kobieta pragnie założyć własną rodzinę i urodzić dzieci.  Ciąża i urlop macierzyński nierzadko oznaczają jedno – pogorszenie sytuacji finansowej  Polki, toteż niezwykle istotne są dobre zarobki partnera, które pozwolą przetrwać ten trudny czas. W sytuacji, gdy dochody męża są niepewne i sezonowe,  niewiele kobiet decyduje się na dzieci.

Dlaczego umięśnieni faceci  nie mogą narzekać na brak powodzenia?

Choć Polki często deklarują, iż interesują je wyłącznie wrażliwi, inteligentni faceci, którzy mają coś do powiedzenia,  walory intelektualne nie są jedynymi, na które zwracają uwagę.  Wprawdzie od charakteru  i  osobowości partnera zależą losy związku, ale trudno stworzyć satysfakcjonującą relację  z mężczyzną  niezwykle mądrym, ale zupełnie nieatrakcyjnym seksualnie, która nas nie pociąga.  Nie sposób też odnaleźć szczęście u boku przystojnego tyrana, niemniej wiele kobiet pod wpływem zauroczenia wchodzi w bliskie relacje z  atrakcyjnymi, aczkolwiek brutalnymi facetami. Choć nie każda z nas jest w stanie się do tego przyznać, nawet przed samą sobą, walory wizualne mają ogromne znaczenie przynajmniej na początkowym etapie znajomości. Potencjalny partner musi w jakiś sposób przykuć naszą uwagę. Nie oznacza to, iż musi wyglądać jak skrzyżowanie Brada Pitta z  George`em Clooneyem, każda z nas ma własną definicję męskiego piękna, niemniej pewne cechy zewnętrzne działają na płeć piękną niczym magnes. Jedną z nich są mięśnie. Ich obecność często interpretujemy jako oznakę siły. Kobiety często deklarują, iż w szerokich, umięśnionych męskich ramionach czują się po prostu bezpiecznie. Wierzą, że w razie konieczności ich partnerzy są w stanie stanąć w ich obronie i uchronić je przed napaścią. Ponadto przymioty zewnętrzne rozbudzają w nas pożądanie i fantazję seksualną.

Oczywiście istnieje  wiele innych typów facetów przyciągających zainteresowanie kobiet.  Niemniej największą popularnością cieszą się niebieskie ptaki, mężczyźni sukcesu i przystojniacy.

Irmina

Komentarze (4)

sirena46

7 lat temu

Mindi zgadzam się z Tobą. Kiedy jesteśmy zakochane dużo rzeczy nam nie przeszkadza i ich nie zauważamy. Po latach przeżytych razem dopiero się okazuje czy to był dobry wybór. Dla każdej kobiety liczy się w mężczyźnie coś innego. Ja wiem, że dokonałam dobrego wyboru pod każdym względem.

Mindi

7 lat temu

Trzeba mieć dużo szczęścia aby zakochać się w odpowiednim mężczyźnie, z którym da się spędzić całe życie. Nie miałam wyobrażenia czego oczekuję od mężczyzny gdy wychodziłam za mąż, ale udało mi się 🙂 Po latach wiem, że mężczyzna powinien podobać się, powinien być męski, zaradny i co dla mnie bardzo ważne odpowiedzialny. Wspaniale gdy po latach para ma wspólne tematy do rozmów. Pewnie dla każdej kobiety inny typ urody i co innego znaczy męski 🙂

pati25

7 lat temu

Każda kobieta co innego szuka w mężczyźnie.I dla każdej byłby idealny różny typ mężczyzny

eve

7 lat temu

ja bym wolala takiego domatora, z kotrym bym wspolnie czytala ksiazki i chodzila na spacery po lesie ,nie musi byc bardzo bogaty, ale zaradny zyciowo i nie chcialabym niebieskiego ptaka ,nie gustuje w takich, rowniez alkoholik nie mialby u mnie szans

Zostaw komentarz