pharmaceris-zestaw-kremow

Wakacje to czas, kiedy w szczególny sposób musimy zadbać o naszą skórę, a co za tym idzie chronić ją przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Podczas codziennej pielęgnacji cery wrażliwej należy zwrócić uwagę na nakładanie kremów z wysokim filtrem UV, na przykład dermokosmetykówi  Pharmaceris, które można było wygrać w jednym z naszych konkursów organizowanym dzięki  uprzejmości tej marki.

W słonecznej serii dermokosmetyków Pharmaceris (Seria S) możemy znaleźć dwa preparaty przeznaczone specjalnie do przeciwsłonecznej ochrony twarzy, pierwszy z nich zapewnia nam ochronę na poziomie 30 SPF, drugi natomiast na poziomie 50+SPF. Obydwa preparaty polecane są dla skóry problemowej, wrażliwej i delikatnej, ich stosowanie jest również wskazane wśród osób, które poddają się zabiegom medycyny estetycznej lub systematycznie korzystają z preparatów przeciwtrądzikowych. W każdym z czterech zestawów znajdują się obydwa kremy do twarzy z serii słonecznej marki Pharmaceris.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było dokończenie zdania:

Idealne spędzone wakacje to dla mnie…..

Wśród wszystkich zgłoszeń zostały wybrane najciekawsze odpowiedzi, do których należą:

Jolanta Z., Olesno: „Idealnie spędzone wakacje to dla mnie czas podróży. Od zawsze staram się wykorzystać każdy swój urlop na dłuższy wyjazd, najczęściej zagraniczny.  Turystyka od nastoletnich lat była dla mnie ogromną pasja, w czasach młodości udało mi się przemierzyć całą Polskę wzdłuż i wszerz. Od kiedy zaczęłam pracować, a co za tym idzie zarabiać większe pieniądze postanowiłam zwiedzić Europę, zdążyłam odwiedzić większość krajów naszego kontynentu.   W tym momencie planuje dłuższe, kilkutygodniowe podróże do dalszych zakątków świata, w tym roku przyszedł czas na Indie. Mam nadzieję, że w przyszłości wybiorę się na kolejne zagraniczne wojaże, które są dla mnie idealnie spędzonymi wakacjami.”

Aneta Ś, Warszawa: „Idealnie spędzone wakacje to dla mnie czas odpoczynku spędzony z bliskimi pośród przyrody i pięknych krajobrazów.. Kocham szczególnie góry oraz spędzanie wieczornego czasu wyjazdowego przy ognisku. Najważniejsza dla mnie jest atmosfera, którą tworzą ludzie i miejsca oraz budowanie dobrych wspomnień.”

Karina P., Malbork: „Idealnie spędzone wakacje to dla mnie wakacje podczas których odwiedzam moje rodzinne stronny na wsi, u rodziców. W gronie mojej najbliższej rodziny oraz wśród krajobrazów które znam z dzieciństwa czuję się bardzo szczęśliwa. Jeszcze większe szczęście daje mi świadomość, że moje dzieci z którymi spędzam te dwa miesiące są bardzo zadowolone z wakacji, jakie jestem w stanie im zafundować. Okazuje się, że wakacje mogą być bardzo radosne bez konieczności udziału nastolatków  w drogich koloniach i obozach.”

Krystyna K. Poznań: „Idealnie spędzone wakacje to dla mnie czas odpoczynku wśród  najbliższego grona przyjaciół oraz rodziny.  Co roku staram się wraz ze stałą grupą znajomych wybrać się na dłuższy wypoczynek nad polskie morze. To właśnie to miejsce kojarzy mi się z idealnie spędzonymi wakacjami i mam nadzieje, że jeszcze długo tak zostanie.”

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Tekst sponsorowany