Czy on mnie zdradza? – zadajesz sobie w kółko to pytanie. Nie wiesz, czy to tylko twoja wybujała wyobraźnia i zazdrość, czy masz prawdziwe powody do niepokoju. Sprawdź jakie są pierwsze objawy zdrady.

Jak rozpoznać zdradę?

Nie musisz oskarżać męża na każdym kroku o zdradę tylko po to, by miał się na baczności i wiedział, że bacznie go obserwujesz. Mężczyźni także mają swój próg wytrzymałości psychicznej. Kiedy ciągle są atakowani i nie otrzymują od żony cienia zaufania to wręcz popycha ich w ramiona kochanki. Jeśli coś się wydarzy – na pewno wyczujesz, że w waszym związku dzieje się coś niepokojącego. Płeć piękna potrafi o wiele szybciej dostrzec delikatne sygnały i szczegóły, których nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli tylko nie będziesz chciała przymknąć oczu na wyskoki swojego męża to zauważysz zmiany w jego zachowaniu – w końcu znasz go najlepiej.

Czy istnieją pierwsze oznaki zdrady?

Zwykle zaczyna się niewinnie. Zmiany są prawie niezauważalne, a mężczyźni potrafią je wytłumaczyć setkami różnych powodów. Twój mąż zaczyna bardziej dbać o siebie, zwraca większą uwagę na swój wygląd, kupuje więcej kosmetyków i ubrań – mówi, że wreszcie musi wziąć się za siebie, nie może całe życie chodzić w tych samych ciuchach i nosić tej samej fryzury. Zaczyna biegać albo chodzić na siłownię, żeby poprawić kondycję i zrzucić brzuszek.

Jego nagła zmiana zachowania względem ciebie też może świadczyć o tym, że ma coś na sumieniu. Jeśli mąż zaczął kupować ci kwiaty lub drogie prezenty choć wcześniej tego nie robił – to może być próba zagłuszenia wyrzutów sumienia i zmylenia twojej czujności. W zależności od charakteru twojego męża może też stać się skryty, drażliwy i skory do kłótni, ponieważ przygniata go ciężar zdrady.