rozkochać w sobie faceta

Nie jest łatwo zdobyć czyjeś serce, a już na pewno wymarzonego faceta. Mamy jednak swoje sposoby na tego typu misje. Co zrobić, by rozkochać w sobie faceta? Przede wszystkim czytać dalej…

Poznaj jego przyjaciół

Przyjaciele czy kumple to skarbnica wiedzy i pierwsze osoby, które pomogą nam poznać faceta. Zaprzyjaźniając się z nimi ułatwimy sobie drogę do serca faceta. Dobry kontakt z jego znajomymi może tylko zaprocentować w naszej relacji. A przecież zależy nam na jej rozwoju. Więc niech celem będzie wejście w grupę znajomych faceta, co da nam szansę bliższego poznania jego świata i jego samego. Pozytywne relacje w gronie towarzyskim to świetny początek znajomości, także damsko-męskiej. Przyjaźń jest równie ważna w relacji z facetem, dlatego kobieta, która zostanie dobrze odebrana przez jego najbliższych ma większe szanse, na coś więcej.

Zaskocz go

Niespodzianki, oczywiście te pozytywne zawsze działają. Kto nie lubi być miło zaskakiwany?! By rozkochać w sobie faceta warto go czymś zaskoczyć. Może to być kolacja, przygotowana samodzielnie, albo ciekawa pasja, którą możemy się podzielić. Facet oniemieje z wrażenia, jeśli pozna nas z innej, ale równie pozytywnej strony. Możemy być pewne, że wywołamy u niego uśmiech przygotowując mały prezent, niekoniecznie materialny. Element zaskoczenia jest potrzebny w każdej relacji, szczególnie tej początkującej, która dopiero się rozwija.

Bądź dla niego wsparciem

Każdy z nas szuka w drugiej osobie bratniej duszy, wsparcia w różnych sytuacjach. Próbując zdobyć faceta powinnyśmy o tym pamiętać. Warto pokazać, że druga strona jest dla nas ważna. Wsparcie można okazywać na wiele sposobów. Czasem to dobre słowo, trochę otuchy, telefon w środku dnia czy przytulenie. Nic nas to nie kosztuje, a udowadnia, że jesteśmy gotowi, by pomóc i co najważniejsze, że zależy nam na drugiej osobie. Jeśli oczekujemy wsparcia od faceta, same także musimy mu takowe zapewnić.

Dbaj o niego

facetaFaceci podobnie jak kobiety lubią komplementy. Nie zawsze potrafią się do tego szczerze przyznać, ale adorowanie z pewnością leży w ich guście. Łakną słów uznania, które pieszczą ich ego i dodają męskości. Cieszą się, gdy kobiety dostrzegają ich starania, zmiany w wyglądzie czy zachowaniu. Jeśli chcesz rozkochać w sobie faceta, nie zapominaj o tym, by powiedzieć mu coś miłego i trochę się nim zaopiekować. Oni to uwielbiają i gwarantujemy, że potrafią docenić. A wtedy droga do serca będzie w pełni otwarta.

Katarzyna Antos