Najnowsze Seks

7 wrażliwych części ciała każdego faceta

faceta

Faceci podobnie jak kobiety uwielbiają umiejętny dotyk. Lecz by był skuteczny i dostarczył wiele przyjemności, musi dotyczyć konkretnych lokalizacji. Dlatego przedstawiamy 7 wrażliwych części ciała każdego faceta, oprócz tej oczywistej, o której chyba nie musimy wspominać…

Stopy

Zaczynamy od dołu i jednocześnie najmniej wrażliwej części męskiego ciała. Stopy nie są dla wielu oczywiste, lecz jak okazuje się w praktyce, dla niektórych mężczyzn to wręcz fetysz. Dotykanie stóp w postaci delikatnego masażu może okazać się bardzo przyjemne. Nie wierzycie? Spróbujcie sami! Koniecznie w sypialni!

Uszy

Kolejny sekret męskiego ciała, czyli uszy. Pewnie większość kobiet nawet nie wzięłoby ich pod uwagę. A uszy są bardzo wrażliwe na dotyk, nawet najmniejszy. Całowana małżowina uszna czy skóra tuż za uchem kojarzona jest z opiekuńczością i relaksem. Kobiety uwielbiają być tam całowane i panowie jak się okazuje również.

Pośladki

Coraz wyżej rankingu mamy pośladki, część ciała, której nie mogło tu zabraknąć. Grey uwielbiał pośladki Any. Dotykał je a nawet traktował batem. Nie musimy zamieniać się w damską wersję Greya i odgrywać w domu scen z kart powieści, ale weźmy pod uwagę fakt, że faceci mają wrażliwe pośladki. Nie zaszkodzi więc, by czasem też się nimi zająć.

Uda

Tuż koło pośladków mamy uda – wrażliwe na dotyk, tak samo jak u kobiet. Uda są nawet bardziej erogenne niż męska pupa, więc warto się na nich skupić. Masaż ud będzie odebrany przez faceta jak zapowiedź czegoś więcej. Jeśli szykujemy się na gorące doznania, taki wstęp będzie idealny.

Podbrzusze

Podbrzusze to wyjątkowo wrażliwa lokalizacja męskiego ciała. U kobiet porównywalne są piersi. Delikatne muskanie podbrzusza, masowanie czy całowanie będzie nie tylko fantastycznym relaksem, ale świetną grą wstępną dla dwojga partnerów.

Szyja

Nic dziwnego, że wampiry tak bardzo upodobały sobie szyje. Szyja już sama w sobie jest dość sensualną częścią ciała. Jej skóra jest delikatna, a odsłonięta tylko kusi, by obdarzyć ją wieloma pocałunkami. Facetowi już na samą myśl przejdą po ciele dreszcze.

ciałoBroda

Naszym numerem jeden będzie broda. Może dziwić lub nie, ale to właśnie ona, tuż za penisem jest najbardziej wrażliwym miejscem na mapie męskiego ciała. Głaskanie męskiego podbródka od tej pory może stać się waszym ulubionym zajęciem. Do dzieła drogie panie, brody czekają!

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

pati25

5 lat temu

Każdy mężczyzna ma takie miejsca w które lubi być dotykany,całowany,głaskany.To jemu sprawia przyjemność 🙂

ewalub

5 lat temu

A gdzie kark i plecy? Mój mąż uwielbia drapanie po plecach :-)I ja też!

Zostaw komentarz