jak poderwać faceta przez Internet

W świecie nowoczesnych technologii coraz chętniej randkujemy online. Nawiązujemy nowe znajomości, które mogą przerodzić się w miłość. Randkowanie w sieci wymaga od nas być może mniej wysiłku niż nawiązywanie znajomości w realu, ale nie oznacza to, że nie możemy się odrobinę postarać. Jak poderwać faceta przez Internet?

Randki przez Internet

Często nie mamy czasu, by nawiązywać nowe znajomości w realnym życiu. Randkowanie ułatwia nam Internet. W sieci, o dowolnej porze dnia i godziny możemy przeglądać profile innych osób. Czy to na portalach randkowych, społecznościowych, czy w specjalnych aplikacjach. Możliwości jest wiele. Choć randki tego typu mogą zniechęcać. Nachalne propozycje, powtarzające się teksty i niepewność oraz wielkie ryzyko. Nie mamy pewności, z kim tak naprawdę rozmawiamy. Zdjęcia można przerobić czy skopiować z sieci. A ładny tekst na profilu może być zwykłą kopią cudzej twórczości. Mimo tego, to aktualnie bardzo popularna forma randkowania. Poderwanie faceta przez Internet nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. W sieci trudno się wyróżnić, liczy się głównie słowo pisane i zdjęcia.

Zainteresowanie

Ilość profili na portalach randkowych jest ogromna, dlatego należy powalczyć o uwagę drugiej strony. Oryginalność zawsze się wyróżnia. Wówczas możemy wzbudzić zainteresowanie faceta. Jak tego dokonać? Najlepiej przemyśleć opis swojej osoby na portalu randkowym. Warto podejść do tematu niekonwencjonalnie, pisząc coś zabawnego czy tajemniczego. Nie odkrywajmy wszystkich kart, ale zachęćmy, by dany mężczyzna zechciał do nas napisać. Być może zdjęcie z ciekawego miejsca będzie lepszą opcją od selfie z łazienki. Takich fotek są tysiące, a my chcemy być tą jedną jedyną, na którą ktoś spojrzy z pełnym zainteresowaniem. Kopiowanie cytatów czy zamieszczanie opisów w stylu życiorysu także nie jest dobrą opcją. Zdecydowanie lepiej wymyślić coś od siebie, co nas wyróżnia i po krótce oddaje nasz charakter. W sieci zbyt dużo jest kłamstwa i obłudy, więc postawmy na szczerość. Prędzej czy później i tak nasze małe kłamstewka wyszłyby na jaw.

Pytania i odpowiedzi

Randkowanie przez Internet polega głównie na długich rozmowach. To okazja do lepszego poznania drugiej osoby i zainteresowania go swoją osobą. Nie mówimy więc tylko o sobie, co od razu będzie świadczyć o egoizmie, tylko również pytamy. Zadawajmy jak najwięcej pytań, o ulubioną kuchnię, miejsca do wypoczynku, książki czy muzykę. Nawiążmy do zdjęć z profilu danej osoby, pytając o idealne miejsce na wycieczki rowerowe czy spacery. Rozmowa potoczy się sama, a tematy będą pojawiać się w try miga. Nie pytajmy jednak o zarobki czy kwestie mieszkaniowe, bo to dość drażliwe i materialistyczne tematy. Pytając okazujemy zainteresowanie i głębszą chęć poznania faceta, więc dajmy coś od siebie, a znajomość z pewnością się dobrze rozwinie.

Inicjatywa

randkiPrzez Internet niby jest łatwiej umówić się na randkę w realu, ale weźmy pod uwagę osoby nieśmiałe, które nawet w sieci nie czują się zbyt pewnie. Zaproszenie na randkę może być dla nich wyzwaniem. Zawsze pojawiają się obawy i pewne oczekiwania. Jeśli chcemy poderwać faceta, same wyjdźmy z inicjatywą spotkania. Wspomnijmy o wspólnej kawie czy nowo otwartej knajpce. Może taka aluzja skłoni faceta do zaproszenia nas na randkę. A gdy to nie zadziała, same zaproponujmy spotkanie. Gdy facet będzie nami zainteresowany, z pewnością się zgodzi. A wtedy pozostanie już tylko ustalenie dogodnego terminu i miejsca.

Katarzyna Antos