Najnowsze Poradniki Styl życia

3 rzeczy, które pomogą znaleźć faceta na portalu randkowym

portalu randkowym

Portale randkowe wiodą prym jeśli chodzi o znajomości damsko-męskie. Właśnie w Internecie poznaje się najwięcej par. Tego typu miejsce może być szansą na znalezienie miłości, choć nie zawsze gwarantuje taki sukces. Mamy w zanadrzu 3 rzeczy, które pomogą znaleźć faceta na portalu randkowym. A to, czy z nich skorzystasz – pozostawiamy do twojej decyzji.

Poznać miłość na portalu randkowym

O randkowaniu w sieci można by napisać doktorat. Przez życie w Internecie, przenieśliśmy do sieci także swoje życie uczuciowe. Spędzamy wiele czasu przed komputerem, więc tak jest łatwiej i wygodniej. Za pomocą portalu randkowego możemy zwyczajnie poznać większość ilość facetów niż w realu. Portal nie gwarantuje nam znalezienia miłości po jednym kliknięciu, on po prostu daje na nią szansę. A to czy z niej skorzystamy, to już nasza sprawa. Możesz być weteranką portali randkowych, a może nigdy się na żadnym nie zarejestrowałaś. Zawsze jednak możesz odpuścić lub spróbować lub poprawić swój profil i podejście, by rzeczywiście przyciągnąć do siebie właściwego faceta. Jak to zrobić?

Miej poczucie humoru

Typ sztywniary nie robi najlepszego wrażenia. Poczucie humoru to taka cecha, którą kupują wszyscy. Uśmiech i dystans zawsze sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z kimś wyluzowanym i pozytywnie nastawionym do życia. Nie bój się żartować i potraktuj bycie na portalu jako okazję do zabawy i poznania nowych, ciekawych ludzi. To nie musi być od razu miłość do grobowej deski. Wstaw jedno zabawne zdjęcie, niech to nie będzie kolejne selfie z klubowej toalety czy imprezy. Bądź zabawna, zażartuj czasem, także na temat swojej osoby. W ten sposób pokażesz, że masz dystans do siebie samej i uwielbiasz się śmiać. A pozytywni ludzie przyciągają o siebie podobnych ludzi.

Przystopuj z oczekiwaniami

Rejestrując się na portalu randkowym często oczekujemy, że miłość dostaniemy wprost na tacy. Nic nie musimy robić, bo ten jedyny gdzieś tam na nas czeka i koniec. Nie tak to jednak działa. Nasze oczekiwania zbyt często są wygórowane i nierealne. W sieci trochę inaczej poznajemy się niż w życiu realnym. Nie od razu weryfikujemy pewne cechy oraz zachowania. W przygodzie z takim portalem warto zachować rozsądek. Szukaj wymarzonego faceta, ale z głową. Nie odrzucaj od razu wszystkich zainteresowanych twoją osobą, ale też nie spotykają się z każdym nowo poznanym facetem. Randkowanie to nie wyścigi. Łatwo zranić drugą osobę, lub samemu zostać nieciekawie potraktowaną. Niech twoje oczekiwania będą realne, a wtedy łaskawszym okiem będziesz spoglądać na profile facetów i szybciej dostrzeżesz tych, którzy są warci bliższego poznania.

Bądź szczera względem siebie i innych

Szczerość powinna być oczywistą kwestią, ale nie dla wszystkich taka się okazuje. Faceci, podobnie jak kobiety lubią podkolorowywać swoje profile, by wydawały się bardziej atrakcyjne. Czytamy „jestem niepalący, mam 180 cm wzrostu” – a w rzeczywistości to facet, który lubi sobie zapalić i ma zaledwie 175 cm w kapeluszu. Nieszczerość szybko wyjdzie na jaw – na spotkaniu w realu, więc nie warto kłamać w sieci. To samo dotyczy charakteru. Facet, który podoba nam się fizycznie, może mieć inny charakter, niż to sobie wyobraziłyśmy. Jednak ładne zdjęcie to nie wszystko. Wybór partnera na podstawie zdjęcia i krótkiego opisu nie działa na korzyść użytkownika portalu. Dlatego tylko poznanie na żywo może utwierdzić nas w przekonaniu, czy rzeczywiście do siebie pasujecie.

facetMożesz być szczera, zabawna i wyluzowana. Najważniejsze, być była po prostu sobą i wiedziała, czego szukasz. Czy prawdziwej miłości czy tylko chwilowego romansu. Na portalu randkowym możesz poznać fajnego faceta. Zawsze jest taka szansa. Jeśli jednak nie chcesz wdawać się w tego typu znajomości, masz do tego pełne prawo. W końcu miłości można szukać wszędzie i to jest w tym wszystkim najlepsze.

Katarzyna Antos

Komentarze (6)

ewalub

6 lat temu

Hmmm, zastanawiam się, czy gdybym była samotna, to czy w ogóle odważyłabym się szukać miłości poprzez portale randkowe??

  Danusiate

  6 lat temu

  Ja też nie jestem tego pewna… Tyle się słyszy o różnych oszustach… Z drugiej strony – jeśli ktoś ma problemy ze znalezieniem kogoś, zawsze może najpierw spróbować jakiegoś forum związanego z hobby czy zainteresowaniami – wspólna pasja to dobry początek znajomości.

   pati25

   6 lat temu

   Na takich portalach randkowych nie wszyscy to oszuści.Są tacy,którzy szukają prawdziwej miłości a nie tylko zabawy.

    ewalub

    6 lat temu

    Na pewno tak. Jest dużo samotnych osób, które naprawdę szukają towarzysza. Ja jednak bałabym się, ponieważ nigdy nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie monitora.

     Aneta

     6 lat temu

     myśle podobnie, przez internet można dowolnie wykreować swój wizerunek i nie myślę tu o wyglądzie zewnętrznym. Dla niektórych ludzi to może jedyne wyjście na walke z samotnością, ale ja bym wolała szukać w prawdziwym świecie, zapisałabym sie na jakieś zajęcia, kurs tańca czy coś i tam szukała…

   ewalub

   6 lat temu

   Jest to jakiś pomysł 🙂

Zostaw komentarz