Na pewno, drogie Czytelniczki, zauważyłyście już nową serię kosmetyków Eveline: serię Laser Precision. A może macie ochotę na własnej skórze przekonać się o jej właściwościach?

Jeśli tak, to mamy coś dla Was!

Wraz z firmą Eveline poszukujemy 30 testerek, które na własnej skórze będą mogły sprawdzić rewelacyjne działanie serii Laser Precision.

W zamian oczekujemy rzetelnej opinii na temat produktu – jego wyglądu, konsystencji, zapachu… no i oczywiście efektów działania! Testować będziemy kremy dla kobiet 40+, 50+, 60+ oraz krem pod oczy.

Jeśli chcesz zostać naszą testerką, musisz spełniać kilka warunków. Oto one:

•w testach mogą brać udział jedynie zarejestrowane Użytkowniczki portali Menopauza.pl i DojrzalaKobieta.pl (wystarczy się zarejestrować tylko raz na którymkolwiek z portali).
•należy wysłać zgłoszenie za pomocą naszego formularza w którym wystarczy określić swój wiek oraz deklarację gotowości wzięcia udziału w testach
•jeśli zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie, skontaktujemy się mailowo z testerką, przekazując jej szczegółowe wytyczne oceniania kremu
•po otrzymaniu kremu należy wysłać maila potwierdzającego na adres dojrzalakobieta.pl@menopauza.pl
•na portalu DojrzalaKobieta.pl w sekcji „blog” (znajdziecie ją otwierając kartę swojego profilu) należy opisać pierwsze wrażenia z produktu, a następnie przez miesiąc (30 dni) PRZYNAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU opisać jego działanie, efekty, uczucia, jakie towarzyszą używaniu produktu – wszystko to, czym chcecie się podzielić.

Testy potrwają 30 dni. Za datę rozpoczęcia testu uznajemy datę przysłania maila potwierdzającego, ale również informację Poczty Polskiej o potwierdzeniu dostarczenia przesyłki.
Do testów przystąpi 30 Czytelniczek, które przyślą nam zgłoszenie. Zgłoszenia będziemy rozpatrywać według kolejności otrzymania, a testerki będziemy przydzielać do poszczególnych grup wiekowych aż do wyczerpania zasobów kosmetyków z danej grupy. Przyjmujemy tylko jedno zgłoszenie na osobę.

Dla najbardziej aktywnych Testerek przewidujemy nagrody – w tym szansę stania się Twarzą Eveline naszych portali!

UWAGA REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA