Sekrety kosmetyków Uroda

Zostań testerką Eveline Cosmetics!

Na pewno, drogie Czytelniczki, zauważyłyście już nową serię kosmetyków Eveline, która zawitała na nasze strony: serię Cell Skin CareTM ODBUDOWA KOMÓRKOWA. A może macie ochotę na własnej skórze przekonać się o jej właściwościach?

Na pewno, drogie Czytelniczki, zauważyłyście już nową serię kosmetyków Eveline, która zawitała na nasze strony: serię Cell Skin CareTM ODBUDOWA KOMÓRKOWA. A może macie ochotę na własnej skórze przekonać się o jej właściwościach?

Jeśli tak, to mamy coś dla Was!

Nie będziemy Wam opowiadać, że kremy Eveline Cosmetics Cell Skin Care TM są rewelacyjne – damy Wam możliwość sprawdzenia tego osobiście. W zamian oczekujemy rzetelnej opinii na temat produktu – jego wyglądu, konsystencji, zapachu… no i oczywiście efektów działania! Testować będziemy kremy dla kobiet 35+, 45+, 55+ i 65+ – wszystkie możesz zobaczyć w naszej galerii

Jeśli chcesz zostać naszą testerką, musisz spełniać kilka warunków. Oto one:

  • w testach mogą brać udział jedynie zarejestrowane Użytkowniczki portali Menopauza.pl i DojrzalaKobieta.pl (wystarczy się zarejestrować tylko raz na którymkolwiek z portali).
  • należy wysłać zgłoszenie za pomocą naszego formularza w którym wystarczy określić swój wiek oraz deklarację gotowości wzięcia udziału w testach
  • jeśli zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie, skontaktujemy się mailowo z testerką , przekazując jej szczegółowe wytyczne oceniania kremu
  • po otrzymaniu kremu należy wysłać maila potwierdzającego na adres dojrzalakobieta.pl@menopauza.pl
  • na portalu DojrzalaKobieta.pl w sekcji „blog” (znajdziecie ją otwierając kartę swojego profilu) należy opisać pierwsze wrażenia z produktu, a następnie przez 4 tygodnie (31 dni) PRZYNAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU opisać jego działanie, efekty, uczucia, jakie towarzyszą używaniu produktu – wszystko to, czym chcecie się podzielić.

Testy potrwają 31 dni. Za datę rozpoczęcia testu uznajemy datę przysłania maila potwierdzającego, ale również informację Poczty Polskiej o potwierdzeniu dostarczenia przesyłki.

Do testów przystąpi 30 Czytelniczek, które przyślą nam zgłoszenie. Zgłoszenia będziemy rozpatrywać według kolejności otrzymania, a testerki będziemy przydzielać do poszczególnych grup wiekowych aż do wyczerpania zasobów kosmetyków z danej grupy. Przyjmujemy tylko jedno zgłoszenie na osobę.

Dla najbardziej aktywnych Testerek przewidujemy nagrody – w tym szansę stania się Twarzą Eveline naszych portali!

Zerknij do naszej GALERII, by zapoznać się z produktami.

UWAGA!

Nabór testerek został zakończony (formularz zgłoszeniowy został wyłączony)! Z Testerkami skontaktujemy się mailowo. Dla wszystkich Pań, które nie miały szczęścia w tej edycji mamy dobrą wiadomość – niebawem zaczniemy testy kolejnych świetnych kosmetyków Eveline!

Komentarze (5)

eve

7 lat temu

EVELINE to swietna firma,z przyjemnoscia testowalam ich kosmetyki

pati25

7 lat temu

Dla mnie testy były przyjemne.Super kosmetyki

sirena46

7 lat temu

Też brałam udział w testach i mogę polecić kremy firmy Eveline Cosmetics są naprawdę DOBRE 🙂

Mindi

7 lat temu

Miałąm okazję brać udział w tych testach. Kremy są doskonałe, od tamtego czasu stosuję je, 🙂

Emilly27k

7 lat temu

Dobra firma kosmetyczna i jestem z niej zadowolona. Ładny zapach krem pozostawia na skórze. Polecam tą firmę stosować.

Zostaw komentarz