Pitbull. Ostatni Pies
źródło: screen z YouTube

Już sama zapowiedź zdjęć do filmu, jaką pochwalił się Marcin Dorociński byłą niemałą sensacją w polskim świecie filmowym. Wszyscy myśleli pewnie, że Pitbull nawiązujący do starej i dobrze znanej widzom wersji, nie zagości już na ekranach kin. Jednak tym razem to Władysław Pasikowski postanowił przedstawić widzom film Pitbull. Ostatni pies. Koniecznie musicie zobaczyć oficjalny zwiastun!

Wracając do Pitbulla sprzed lat

Pamiętacie kultowy już polki film Pitbull, w którym Marcin Dorociński wcielał się w rolę Despera, zaś Weronika Rosati grała Dżemmę? Obrazek z 2005 roku opowiadał o pracy policji, a dokładnie Wydziału Zabójstw, który miał złapać ormiańskiego przestępcę. Roli Despera, Metyla, Benka czy Nielata trudno zapomnień. Film tak bardzo spodobał się publiczności, że powstał nawet serial o tym samym tytule. Na ekranie telewizyjnej Dwójki gości przez trzy lata. Fani Pitbulla doczekali się pewnego rodzaju kontynuacji, ale w nieco innej obsadzie. Twórca serii – Patryk Vega wypuścił najpierw film Pitbull. Nowe porządki, a zaraz potem Putbull. Niebezpieczne kobiety. Sensacyjne kino jak widać ma w Polsce duże wzięcie, ponieważ filmy te szybko zyskały milionową publiczność. Jedni zachwycali się nad powrotem Pitbulla, inni z sentymentem powracali do wersji sprzed lat. Tym razem inny, równie znany polski reżyser postanowił wziąć na warsztat chwytliwy motyw, tworząc ostatnią część Pitbulla. I tak, już w marcu na ekrany polskich kin wejdzie film Pitbull. Ostatni pies Władysława Pasikowskiego, twórcy takich dzieł jak Pokłosie czy Psy.

Pitbull. Ostatni pies

Trzeba przyznać, że już sama obsada nowego Pitbulla robi wrażenie. Na ekranie zobaczymy znane z wersji z 2005 roku postaci, takie jak Metyl, Nielat, teraz zwany Quantico czy oczywiście Despero. Miłośnicy gry aktorskiej Marcina Dorocińskiego z pewnością wyczekują na premierę, tym bardziej, że u jego boku zagra sama Doda. Dorota Rabczewska wciela się w rolę Czarnej Wdowy, kobiety bezwzględnej, która okazuje się ważnym graczem na arenie porachunków mafijnych. Despero i jego koledzy sprzed lat zostaną ściągnięci, by pomóc w schwytaniu zabójców partnera Majamiego – znanego z poprzednich części. W obsadzie ostatniej części serii Pitbull, zobaczymy takich aktorów jak Agnieszka Kaczorowska, Marian Dziędziel, Cezary Pazura czy Adam Woronowicz.

Doda w jednej z głównych ról

W zwiastunie filmu bez wątpienia króluje Doda. Władysław Pasikowski postanowił obsadzić Dorotę Rabczewską w jednej z głównych ról. Na podstawie zapowiedzi możemy zobaczyć, że Doda będzie miała szansę pokazać, jak radzi sobie w roli kobiety, której niestraszny świat mafijnych porachunków. Z pewnością będzie ostro, a czy w stylu poprzednich części, przekonamy się już wkrótce. Sprawdźcie zwiastun i oceńcie, czy chcecie zobaczyć więcej Dody oraz innych bohaterów na dużym ekranie.

https://www.youtube.com/watch?v=o01KV0aaSKo

Katarzyna Antos