pitbull
Screen z serwisu Youtube - Pitbull serial

Pitbull to kultowa produkcja – niemal wszyscy znamy  serial emitowany swego czasu przez Telewizję Polską. Zmagania gangsterów z policjantami doczekały się też kilku pełnometrażowych filmów. Ostatni miał premierę pod koniec ubiegłego roku – Pitbull. Niebezpieczne kobiety, w którym pracę policji z perspektywy zatrudnionych w niej kobiet, przyciągnął do kin sporą rzeszę Polaków. Nic dziwnego, że postanowiono kontynuować tę hitową produkcję.  Powstaje właśnie nowy Pitbull, o czym poinformował na swoim Facebooku Marcin Dorociński. Szykuje się jednak zmiana reżysera. Władysław Pasikowski zastąpi na tym stanowisku Patryka Vegę.

Marcin Dorociński powraca do Pitbulla!

Marcin Dorociński w serialu Pitbull wcielił się w rolę Despera, która przyniosła mu sławę i ogromną popularność.  Aktor też zagrał w filmie pełnometrażowym, który trafił do kin w 2005 roku. Marcin Dorociński o pracach nad nowym Pitbullem poinformował na Facebooku, pokazując swoim fanom wydruk scenariusza z datą 04.09.2017 r.  Aktor podkreślił też, że na planie filmowym spotka się z kolegami, z którymi pracował przed laty i których bardzo ceni za dokonania artystyczne.

Patryk Vega odchodzi, Władysław Pasikowski przychodzi

Patryk Vega ma na swoim koncie serial Pitbull oraz jego dotychczasowe wersje filmowe. Niestety, reżyser popadł w konflikt z producentami, w związku z tym najnowszą część z Marcinem Dorocińskim w roli głównej wyreżyseruje Władysław Pasikowski. Fani dobrego kina nie mają powodów do obaw. Władysław Pasikowski to niewątpliwie godny następca Patryka Vegi. Reżyser ma na swoim koncie takie filmy sensacyjne jak kultowe już Psy czy Demony wojny według Goi.

 

Kto wystąpi w filmie Pitbull. Ostatni pies?

Film, nad którym rozpoczynają się prace, nosi tytuł Pitbull. Ostatni pies. Wystąpią w nim wybitni artyści znani zarówno z ekranów kinowych, jak i estrady.  Oprócz Marcina Dorocińskiego zobaczymy Krzysztofa Stroińskiego, Michała Kulę, Jadwigę Jankowską-Cieślak, Rafała Mohra (Igor z Pierwszej miłości), Mariana Dziędziela, Cezarego Pazurę, Izabelę Kunę, Kasię Nosowską i Dodę. Tak, pogłoski o tym, że Dorota Rabczewska wystąpi w Pitbullu, znalazły w końcu potwierdzenie. Po tym, jak pojawiły się w zeszłym roku, wszyscy liczyli na to, że Doda pojawi się  jako jedna z bohaterek filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Tak jednak się nie stało, Dorota Rabczewska bowiem wraz z grupą Virgin nagrała piosenkę wchodzącą w skład ścieżki dźwiękowej ww. produkcji. Utwór Niebezpieczne kobiety jest utrzymany w ostrym, rockowym stylu.  Czy Doda nagra też piosenkę do Pitbulla. Ostatniego  psa? Jaką rolę odegra w produkcji? Czy sprosta wyzwaniu aktorskiemu?