Seks

Znajdź miłość z Feng Shui

Masz dość bycia singielką, przelotnych znajomości i braku stabilizacji? Zaczynasz myśleć, że jest z tobą coś nie tak? Pora na zmianę nastawienia! Zacznij od uporządkowania swojego otoczenia – proste zasady feng shui podpowiedzą, jak „przyciągnąć” partnera.

Otaczaj się miłością

Przede wszystkim musisz urządzić swoje mieszkanie tak, jakby oczekiwało na drugą połówkę. Miej zapasową szczoteczkę, innego koloru, niż ty używasz. Kup do pary ręczniki, kubki, talerze. Przygotuj się psychicznie na to, że ktoś wkroczy w twoje życie, oswajaj się ze świadomością, że ktoś może z tobą mieszkać. Nie kupuj jednak przedmiotów, które jasno określają, jaki ma być twój mężczyzna – kapci, koszul. Niech „jego” rzeczy będą neutralne – tak, żeby potrafiły nabrać charakteru dopiero w czyjejś obecności.

Zamiast plakatów czy zdjęć przedstawiających piękne, ale nieszczęśliwe kobiety, powieś obrazy emanujące szczęściem – jeśli kobieta, to ze swym ukochanym, jeśli film, to ze szczęśliwym zakończeniem. Namaluj na ścianie chiński symbol miłości!

Nie otaczaj się obrazami przystojnych, ale nieosiągalnych mężczyzn – to tylko wzmoże poczucie krzywdy i tęsknotę, a także da sygnał potencjalnemu partnerowi, że musi komuś dorównać – nawet, jeśli to nierealny bohater filmowy. Krajobrazy w twoim domu niech jednoznacznie kojarzą się z romantycznym i miłym spędzaniem czasu we dwoje, nie mogą budzić smutku czy nostalgii.

Emocjonalne blokady

Specjaliści feng shui wierzą, że organizujemy naszą przestrzeń intuicyjnie – stąd wiemy, że nasze

Mieszkanie odzwierciedla stan naszego umysłu. Rozejrzyj się – rzeczy, na które patrzysz codziennie przez kilka lat nie mogły zostać bez wpływu na to co robisz i kim jesteś. Zastanów się, czemu nie masz serca czegoś wyrzucić lub przestawić – być może kryjące się za tym przedmiotem uczucia i wspomnienia sprawiają, że nie potrafisz iść do przodu, stworzyć stałego związku?

Jeśli masz jakiekolwiek suche kwiaty, które ktoś kiedyś ci podarował, a trzymasz je z sentymentu – wyrzuć je od razu. Martwe rośliny symbolizują martwą przeszłość, której się kurczowo trzymasz. Ponownie – zastanów się, czemu je trzymasz w domu? Co one dla ciebie znaczą?

Porządki w stylu feng shui zacznij od swojej sypialni, gdyż właśnie to miejsce jest najbliżej naszych snów, marzeń, rozpamiętywania przeszłości. Odważnie zajrzyj pod łóżko i wyrzuć stamtąd wszystko, co nie jest ci potrzebne. Wyrzuć, jeśli możesz, wszelkie lusterka, które sprawiają, że jesteś bardziej skoncentrowana na sobie, swoim świecie wewnętrznym.

Myśl parzyście

Dla chińczyków symbolem związku jest liczba 2, staraj się więc zorganizować swoją przestrzeń „parzyście” – dwie lampki, dwa obrazki, dwa kamyki. Powieś obraz z namalowaną na różne sposoby, liczbą dwa – na sposób arabski, hinduski, rzymski, chiński, japoński. Nie tylko będzie on nietypową ozdobą twojego domu, ale przyciągnie pozytywną energię, której tak potrzebujesz.

Znajdź miłość z Feng Shui

Pamiętaj, feng shui to nie magia ani gusła – nie sprawi od razu, że już następnego dnia poznasz kogoś wyjątkowego. Chodzi raczej o stopniowe przenikanie w głąb twojej świadomości myśli, że jesteś gotowa na dłuższy, poważny związek, otwarta na drugiego człowieka. To właśnie ta zmiana, a nie układ figurek w pokoju, sprawi, że przyciągniesz do siebie osobę, która myśli podobnie.

Komentarze

pati25

6 lat temu

Nie jestem przekobnana,czy w ten sposób znajdzie się miłość.Że zmiana mieszkania,jego wystroju zgodnie z zasadami feng shui coś pomoże

Zostaw komentarz