Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Wojciecha Chmielarza pt. Zombie!

zombie chmielarz

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Czarne ufundowało dwa egzemplarze powieści Wojciecha Chmielarza pt. Zombie. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jedną z nich!

Adam Górnik – młody błyskotliwy prokurator. Kochający mąż i troskliwy ojciec. Wzorowy obywatel. Jeden z najmłodszych zabójców w Polsce. Kiedy miał piętnaście lat, zamordował szkolnego kolegę, chuligana i postrach innych uczniów, Filipa „Korsarza” Korsarskiego, uderzając go młotkiem w głowę.

Wiele lat później dostaje wezwanie; jest przekonany, że wreszcie odkryto zwłoki jego ofiary. Teraz będzie mógł poprowadzić śledztwo we własnej sprawie i ostatecznie zatuszować zbrodnię. Jednak na miejscu znajduje ciało zabitej parę dni wcześniej dziewczynki. Szczątki Korsarza zniknęły. Czyżby wrócił zza grobu, żeby się zemścić?

Zaczyna się gra z zabójcą, którego okrucieństwo przekracza ludzką wyobraźnię. Górnik musi rozwiązać zagadkę potwora z przeszłości, odnaleźć go i powstrzymać. Wynajmuje detektywa Dawida Wolskiego, znanego z niekonwencjonalnych metod działania i wątpliwej etyki zawodowej.

Zombie to najmroczniejszy polski kryminał ostatnich lat. Nic nie jest tu czarno-białe, wir przemocy wciąga winnych i niewinnych, z pokolenia na pokolenie, a wśród kłamstw i ułudy trudno odróżnić prawdę od fałszu i wrogów od przyjaciół. Przetrwają tylko najsilniejsi i najbardziej bezwzględni…

Wygraj powieść Wojciecha Chmielarza pt. Zombie!

Aby zdobyć jedną z dwóch powieści Wojciecha Chmielarza pt. Zombie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Co stało się z ciałem Filipa Korsarskiego? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jakie powieści wchodzą w skład dorobku literackiego Wojciecha Chmielarza? Podaj jeden tytuł inny niż Zombie. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.06.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Zombie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 11.06.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Wojciecha Chmielarza pt. Zombie jest Wydawnictwo Czarne.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (5)

pati25

7 lat temu

Ciekawy kryminał do wygrania 🙂

truskawkowa

7 lat temu

Zgłoszenie zostało wysłane, uwielbiam kryminały autorstwa Wojciecha Chmielarza.

Aneczka2015

7 lat temu

Powodzenia w konkursie 🙂

marika

7 lat temu

Bardzo dobrze czytało mi się „Osiedle marzeń”, chętnie sięgnę po powieść „Zombie”.

Danusiate

7 lat temu

Książkę już kupiłam, bo bardzo lubię powieści Wojciecha Chmielarza. Życzę więc powodzenia w konkursie!

Zostaw komentarz