Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść K. Bromberg pt. Hard Beat. Taniec nad otchłanią!

hard beat taniec nad otchłanią

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Editio ufundowało trzy egzemplarze powieści K. Bromberg pt. Hard Beat. Taniec nad otchłanią. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich wypraw ginie Stella — jego narzeczona, a jednocześnie fotografka, z którą współpracował przez ostatnie dziesięć lat. Targany bólem rzuca się w wir kolejnych niebezpieczeństw, by choć na chwilę zapomnieć o tej stracie. Pomaga mu w tym Beaux Croslyn, nowa partnerka zawodowa, dla której Tanner — z wzajemnością — traci głowę.

Beaux w niczym nie przypomina typowej kobiety. Nie chce rozmawiać o swoich sekretach i nie chce się angażować, ale próbuje przyciągnąć Tannera bliżej, żeby ukryć się we mgle wzajemnego pożądania. Niestety, jej przeszłość zaczyna zagrażać ich relacji, a nawet życiu. Wówczas reporter postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę.

Pełna sekretów, namiętności i adrenaliny opowieść o miłości wbrew wszelkim regułom, postanowieniom i obietnicom. Czy Tanner i Beaux mogą liczyć na odrobinę szczęścia?

Driven” jest debiutanckim cyklem powieści K. Bromberg. Książki te trudno zaliczyć do zwykłych romansów. Są czymś więcej: emocjonującą, niepokojąco wciągającą podróżą w świat pełen namiętności, pożądania i nieokiełznanej pasji. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu i doskonale zorganizowaną mamą. Kolejne książki z serii „Driven” są niezwykle ciepło oceniane m.in. przez „New York Timesa” i „USA Today”, a niezliczone rzesze Czytelniczek niecierpliwie wyczekują każdej nowej powieści.

Wygraj powieść K. Bromberg pt. Hard Beat.  Taniec nad otchłanią!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści K. Bromberg pt. Hard Beat. Taniec nad otchłanią, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego Beaux nie chce rozmawiać o swoich sekretach i boi się zaangażować w nowy związek? Przedstaw własną wersję wydarzeń, korzystając z inwencji twórczej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 5 września  br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Hard Beat. Taniec nad otchłanią”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 05.09.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści K. Bromberg pt. Hard Beat. Taniec nad otchłanią  jest Wydawnictwo Helion.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

pati25

8 lat temu

Nagrroda w konkursie jest świetna 🙂 Życzę powodzenia

emcia

8 lat temu

Wysłałam własną wersję, lubię wymyślać własne dokończenia historii:)

Gabri_elle

8 lat temu

Seria Driven jest świetna, wygrałam Sweet Ache, teraz powalczę o Hard Beat:)

Zostaw komentarz