Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj powieść Emmy Straub „Lato na Majorce”

Emma-Straub

Dla rodziny Postów dwutygodniowy wyjazd z przyjaciółmi na Majorkę  ma być okazją do uczczenia ważnych wydarzeń: zbliża się trzydziesta piąta rocznica ślubu Franny i Jima, a ich córka, Sylvia, właśnie ukończyła szkołę średnią.

Skąpana w słońcu wyspa ze swymi górami, plażami i kortami tenisowymi jest dla nich miejscem ucieczki od napięć narastających w ich domu na Manhattanie. Wydaje się, że do ideału niczego tu nie brakuje, ale to nie takie proste

Autorka  z poczuciem humoru i niezwykłą życzliwością opowiada wartką i ciekawą historię przeżywającej kryzys rodziny. Siedmioro jej  bohaterów ‒ niepozbawionych wad, ale potrafiących zjednać sobie sympatię czytelnika ‒  próbuje znaleźć odpowiedź na odwieczne pytanie: „Jaką drogą mam podążyć dalej?”.

Jeśli zaintrygował cię opis powieści „Lato na Majorce”, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis mamy do rozdania 5 egzemplarzy tej wyjątkowej książki. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy dokończyć poniższe zdanie.

„Wakacje na Majorce spędziłabym…”

Odpowiedzi prosimy przesyłać do 01.07.2015 r. do godz. 23:59 na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 01.07.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5  powieści Emmy Straub „Lato na Majorce” jest Dom Wydawniczy Rebis.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu tygodnia od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (2)

Emilly27k

5 lat temu

Zapowiada się książka pełna pasji, nowych doznań, po poznaniu 7 -dniu bohaterów. Miło,że do wygrania jest 5 egzemplarzy książki:)

eve

5 lat temu

ciekawy konkurs wezme udzial

Zostaw komentarz